Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Manapság street workouthoz...

Tomboy454454 kérdése:

Manapság street workouthoz fehérjét érdemes szedni?

Figyelt kérdés
Én már régebben keztem de egy ismerősöl látva a példámat ő is elkezdené 188cm 64 kilós neki kéne szedni fehérjét?

2014. aug. 6. 11:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Ha megvan a napi 2g x ttkg fehérje szilárd kajából is, akkor nem muszáj tápkieg. Nem lesz izmosabb az, aki egy részét tápkiegből viszi be, annál mint aki beviszi szilárd kajából, de elegendőt.

Mondjuk kis előnye van egy tejsavóproteinnek, mert edzés után jobb ha gyors felszívódású fehérjéd van (mások ezt is vitatják) és könnyebb legurítani egy shaket, mint elrágcsálni 200g csirkét.

2014. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Hmm ertem hat nemtudom mit es menyit eszik de akkor erdemes vennie valami feherjeport es napi 2g edzes utan?
2014. aug. 6. 11:54
 3/44 anonim ***** válasza:

A napi 2g x ttkg amit írtam az napi fehérjebevitel. Ennyi kell egy erősítő edzést végzőnek. Ez azt jelenti, hogy egy 60 kilós rmbernek kell 120 g fehérje naponta. Ennek max a fele menjen protein porból. A nagyob része szilárd kajából, pl húsból, tojásból, este túróból.

Edzés után egy 60 kilós embernek kb 30g fehérje kell minél hamarabb. Így okés?

2014. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
56%

"de akkor erdemes vennie valami feherjeport es napi 2g edzes utan?"


Látom nem igazán értetted, mit próbált sandorzsolt elmagyarázni.

2014. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

Amit az első válaszoló írt azt akár szentírásnak is veheted. Nem is akarok okoskodni csak inkább egy saját tapasztalat. Edzés után nekem a fehérje turmix a legtutibb, azonnal letudtad a fehérjét és pont. Erős multivitamin is kell bár nem ez volt a kérdés.

Amit nagyon-nagyon ajánlok kezdéskor ízületvédő szedése pl. Heavy Duty.

Én megrecssentettem a vállam és két hónapig parkolóállás lett a vége :)

2014. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Ahaa mostmar ertem csak en meg SOHA nem szedtem ilyet azert nemertetem :-) De etol milyen izomzat fejlodik ki? (Mint akik kondiznak? Vagy rendes szalkas izomzat) ? Es aki tud ajalhqt ilyen "feherjeporokat" elore is kossz
2014. aug. 6. 13:34
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

" De

etol milyen izomzat fejlodik ki? (Mint akik

kondiznak? Vagy rendes szalkas izomzat) ? "


itt komoly gondok vannak.


Szerintem nézz utánna hogyan épül az izom, mert itt akkora sötétségek vannak, hogy az már nekem fáj.

Attól, hogy valaki súlyokkal eddz, ugyanolyan izomzatot épít mint aki sajáttestsúlyal. Persze helyes étrend mellett. Az, hogy szálkás az testzsír% kérdése és képzeld a fehérje por is ugyan olyan élelmiszer mint a csirkehús vagy a kakaós csiga, csak koncentrálva van. Megdöbbentő mi? Nem csodaszer, nem kox csak koncentrált élelmiszer.

2014. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne, hogyha elolvasnad a Sarga kapszula c. Iromanyt :)
2014. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Hogy is mondjam neked. Nincs olyan, hogy egy alternatív fehérjeforrás (itt: proteinpor) miért is viselkedne máshogyan az izmok alapanyagaként szolgáló fehérjeforrások közül, minta többi? Miért építene más izomzatot mondjuk a csirkehús, mint a marha? Kb ilyen szintű a kérdésed. A szálkás izomzat és a -laikus szóval- "felfújt" között csak az izom mérete és a fölötte lévő zsírmennyiség a különbség. Ezeket a tényezőket pedig kizárólag a táplálkozás befolyásolja.
2014. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
szerintem sincsen fogalmam az izmok éptéséről..... Akkor a gyengébek kedvéért elmondom kondis izomzaton azt értem :kitud nyomni valaki 160 kilót de nemtudna megcsinlni egy 1kezes fekvőt! szálkás izom alatt értem:fegyencedzős,streetes TISZTA izomzat amivel el is lehet érni valamit!
2014. aug. 6. 15:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!