Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alkarra mivel lehetne legjobba...

Alkarra mivel lehetne legjobban edzeni?

Figyelt kérdés

Felkarom, bicepsz, tricepsz, delta, váll mind szépen, látványosan fejlődik. Egyedül az alkarommal nem vagyok megelégedve, elég vékony.

Mondjuk hozzá tartozik, hogy eleve vékony csontozatú vagyok.

Milyen gyakorlattal lehetne kimondottan csak az alkart edzeni, hogy jobban izmosodjon?



2014. aug. 7. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alkar akkor kap terhelést, ha valamit megfogsz/megszorítasz. Ezért is nem szoktak külön alkarozni, mert pl bicepsznél, hátnál nagyon igénybe van véve.
2014. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem se fejlődik magatól.


Csuklóbehúzás,csuklófelhúzas,wrist roller,lógás.

2014. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
felhúzás, húzódzkodás szűk madárfogással vagy bicepsz állva madárfogással, függeszkedés
2014. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress egy vastag csövet (amit nem ér át a tenyered) és azon lógj két kézzel, ha megy 30mp válts egykézre, ha ezzel is megy vegyél két törülközőt és dobd át a csövön, ha itt is megy lógj egy kézzel.
2014. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

powerball,függeszkedés,madár bicepsz,csukló felhúzás padon vagy állva,csukló behúzás,scott padon fordított fogással,pecázás előre hátra,csuklócsavarás,ujjséta.


ezek közül amit én a leghatékonyabbnak érzek a függeszkedés ez az alap,csukló felhúzás állva,pecázás hátra,de érdemes variálni edzésről edzésre a súlyzós kiegészítő gyakorlatokat.

így lesz 4-8 sorozat függeszkedés és 2-3 gyakorlat súlyzóval 3-4 sorozatot/gyakorlat.

2014. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!