Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meg tudnátok mondani az...

Meg tudnátok mondani az eszköz nevét?

Figyelt kérdés

Szervusztok!


Jó pár éve már, van az nyolc is, egy-két hét erejéig a kezeim közé került egy "eszköz", nevezhetjük talán gépnek is (de ez túlzás), ami a felüléseket segítette, és nagyon szerettem. Hasonló volt a mechanizmusa a hintaszékhez, hátulról támasztotta a hátamat, míg feküdtem, íves alján meg előre-hátra lehetett billegni fekvőhelyzetben, míg kezemmel fent fogtam. Így bár felüléseket csináltam, dolgozott a hasizom, azért mégiscsak segített benne. Ennek a nevére lennék kíváncsi, ha nem érthető így sem, akkor esetleg szívesen le is rajzolom.


(Lényegtelen infó azoknak, akik esetleg le akarnának róla beszélni:


Sajnos egy műtét óta nem tudok önmagamtól teljes értékű felüléseket csinálni, mert nem tudok támaszkodni a fenekemre, így két opció maradt:

a., vagy az ágy szélén csinálom, úgy, hogy be van támasztva valamibe a lábam

b., ilyen kis mozdulatokat végzek, de ezek megterhelőek


Az ágy azonban nem tűnik túl jó megoldásnak, mert egyrészt nem érzem eredményességét, másrészt meg jól prezentálja, hogy úgy, a puha felületen 2-300 felülést is tudok végezni, míg ha a parkettán apró mozdulatokat végzek, 30 után pihenőt kell tartanom.)


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és elnézést, ha rossz kategóriába nyitottam.


2014. aug. 9. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:

csak tippelni tudok

ab king pro

2014. aug. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ab trimmer volt a neve, de ab king pro kapcsán találtam meg, szóval köszönöm a segítségedet!
2014. aug. 9. 03:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lesz, de hasprés ezerszer jobb lenne, mint a felülés, még akkor is, ha géppel végzett felülésről van szó. Ugyanis a hasprés nem teheli a derekad + a hasizmos összehúzódása is erőteljesebb, több munkát végeznek. Felüléskor a csípőhajlító izmos is levesznek a terhelésből.
2014. aug. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Jol mondja a danabolos.
2014. aug. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most miért írod ide mindig ezt?
2014. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!