Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasprés és lábemelés tényleg...

Hasprés és lábemelés tényleg hatásos? Nekem elején szembetűnő volt a fejlődés most viszont kicsit vissza esett, tudnátok mondani/linkelni másféle hasedző gyakorlatokat amikhez nem kell semmilyen eszköz?

Figyelt kérdés
2 hónapja csinálom, első hónap után tiszta jó volt látszott mennyit izmosodtam most meg kb ugyan olyan mint 1 hónappal ezelőtt mintha nem fejlődne már.
2013. júl. 2. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

2 fő oka lehet, hogy nem fejlődsz:

-nem nehezíted a gyakorlatot

-zsír van a hasadon, és ahhoz, hogy izmosabbnak nézzen ki, nem az izmot kéne már fejleszteni, hanem a zsírt leadni róla.

2013. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:

+ a kezdeti fejlődés mindig nagyobb, mint a későbbi


Keményebb edzések + rendes kaja kell. A másik, hogy 2 hónap kb a bemelegítés ebben a sportban, amikor majd évek fejlődését nézed vissza, akkor lehet mérleget vonni. :)

2013. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eszköz nélkül nem tudsz nehezíteni. De ha már van egy húzódzkodó rudad, akkor csinálhatsz függeszkedésből láb- és csípőemelést.

[link]

2013. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem az 1. hónapban, sem a 2.-ban nem fejlődött látványosan a hasizmod. Például azért, mert 2 hónap alatt nem fejlődik látványosan egy izomcsoport.


Az hogy mennyire látszik a hasi hájtól, a kötőszövet minőségétől függ.. mennyire takarja el az izmokat. Nem attól izmos valaki hogy éppen több vagy kevesebb zsír van rajta. Az izomtömeg lassan fejlődik, általában lassan is fogy.

2013. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem azért szembetűnő volt :D lehet kicsit több cukrosat ettem mostanában és azért nem látszódik. Mind1 azért folytatom. első igaz nehezíteni kéne csak nincs semmi eszközöm :D
2013. júl. 2. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért szerintem nézz utána különböző has edzéseknek. Felszerelés nélkül, vagy primitív súlyokkal segítve eléggé különböző nehézségű gyakorlatokat lehet összehozni.


Ha több cukrot ettél: nézd, a cukor inzulinszintet emel, ez tagadhatatlanul anabolikus hatású, tény hogy ez lényegében segíti a fejlődést.

2013. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!