Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felbontott fehérje, creatin...

Felbontott fehérje, creatin tárolás után fogyasztható?

Figyelt kérdés

Tudom hogy feltették már páran ezt a kérdést, de biztosra szeretnék menni. Gondolkoztam rajta hogy az ételek topicba rakjam e, de itt csak tapasztaltabbak vannak.

Maradt némi myprotein fehérjém, és creatinom, előbbi márciusi, míg az utóbbi februári gyártmány, 5 hónapja lettek felbontva, üres dobozba, töltöttem bele. Napfény, nedvesség nem érte, különös szagot vagy penészt nem fedesztem fel rajta. A tárolt helyen akár 30 fok is lehetett. Szerintetek még fogyasztható, anélkül hogy esetleg hasmenést okozna?



2014. aug. 11. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fény és nedvesség tényleg nem érte, akkor ezek sokáig eltarthatók.
2014. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fehérje oldódása még mindig remek, íze natúr mint volt. A creatinnál viszont éreztem valami fura ízt, mintha nem ilyen lett volna, ezt lehet ki is dobom, úgy se valami sok maradt belőle. Ha hasmenés nem jelentkezik, akkor a fehérje marad.
2014. aug. 11. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha furát érzel, akkor dobd ki. Eleve az nem sok lóvé, veszel 1 kilót 3-4 ezer körül.
2014. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fehérje próbája az evés, ha nincs rossz íze, akkor nem valószínű, hogy bármi baja lenne.
2014. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jelentem a fehérje még jó, nem okozott semmilyen kellemetlenséget az elfogasztása után, így van közel 3kg-om belőle.

A creatint viszont kiborítottam.

Köszönöm a segítséget.

2014. aug. 12. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!