Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fehérje még természetesnek...

A fehérje még természetesnek számít?

Figyelt kérdés
A dobozos fehérje amiket a biotech is árul, természetesnek számít még? Rendes súlyzós edzés mellé használnám de nem szeretnék "szteroidozni", naturalba szeretném.

2014. aug. 10. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az csak sima kaja. Attól még naturál maradsz.
2014. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Összes biotec termék természetes...


A fehérje az egy alap és szükséges tápanyag a szervezet számára ami megtalálható az ételekbe is csak "kisebb" mennyiségebe és azért szokták por formájába árulni és inni a testépítők mert úgy többet tudnak bevinni a szervezetbe és minőségibb fehérjét!A szerepe a szervezetbe az izomépítés!

[link]


Tömegnövelő vagyis a szénhidrát az is egy alap tápanyag a szervezetnek!


A fehérje és a szénhidrát-ból épül a fejlődő szervezet is a vitaminok mellet, nem hogy káros a fejlődő szervezetre...


A fejlődő szervezetre a steroidok károsak!

A protein meg a fehérje csak angolul!


"1 hónap alatt 5 kb izmot szedtem fel,"

Gondolom ezzel azt akartad mondani hogy 1 hónap alatt 5 kg izmot szedtél fel!

Kollégám szedett fel 2 hónap alatt 6kg izmot úgy hogy 2 féle szteroidot használt 1 szúrt másikat tabletta formájába szedte!


Biológiai képtelenség hogy te 1 hónap alatt 5kg izmot szedtél fel csak úgy...

Az izom nem a belélegzett levegőből épül fel a szervezetbe hanem azt a fehérjéből!


Az meg hogy te minden izmot megmozgatsz minden edzéskor az nem az egészséges se a szervezetre se izom építés szempontjából!


[link]

2014. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"1 hónap alatt 5 kb izmot szedtem fel,"



Bocs innentől nem aktuális XD

Csak bemásoltam az előző válaszomat mert nem szerettem volna újra leírni és ezt véletlen bent hagytam!

2014. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerinted legálisan árulják minden sarkon a tiltott szteroidokat? Azt ugye tudod, hogy fehérje van a reggelidbe az ebédedben és a vacsorádban is, akkor az is szteroid?
2014. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A protein az görögül van, nem angolul :D


Kérdező, tudod mi az a szteroid? Tudod, mi az a fehérje?


Marhára semmi köze a kettőnek egymáshoz, marhára nem fogsz "szteroidozni" mert fehérjeport eszel. Ezt csak koncentrálva van a cél érdekében, ennyi a nagy titok. Mint pl. amikor valaki édesíteni akar valamit vagy édességet enni akkor erre a célra a cukor is koncentrálva van, nem kell cukorrépát rágcsálnia vagy a teába áztatgatnia.

2014. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
angolok a fehérjére a protein szót használják...
2014. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
görögül így van a fehérje: πρωτεΐνης
2014. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
B*sszátok meg...a kérdés úgy szólt hogy a fehérje és egyebek (tömegnövelő) természetes-e, nem olyan amit szúrnak..ennyi lett volna.
2014. aug. 10. 20:17
 9/18 anonim ***** válasza:
De írtuk, hogy a tápkiegek nem kokszok, tehát eheted-ihatod, ettől még naturál maradsz. Akkor mi a gond? Rendesen választ kaptál.
2014. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

# 8

Te ennyire hülye vagy?

2014. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!