Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv összeállítás?

Edzésterv összeállítás?

Figyelt kérdés

Szeptembertől tudok menni konditerembe. Mivel kolis vagyok csak hétfő, kedd, szerda, csütörtökön tudok lemenni edzeni.

Szerintetek ez így jó lenne?

-Hétfő:

Mell-has


-Kedd:

Hát-vádli


-Szerda:

láb-váll


Csütörtök:

Kar-has


Ha így leedzek 4 napot egymás után, nem fogja a regeneráció befolyásolni?

Vagy inkább próbáljak meg Vasárnap edzeni és akkor Vasárnap-Kedd-Csütörtökön edzek?



2014. aug. 11. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már van 4 napod edzeni, akkor a lábnak kijár egy külön nap.:-)

És jobb ha vasárnap is edzel, mert úgy lesz közte pihenő nap.

2014. aug. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha 1 edzéskor több izmot is kicsinálok akkor nem befolyásolja az izmosodást? Mármint megvan az étrendem de ha egy nap max 2 izmot edzek akkor ugye csak 2 helyre kell a fehérje többlet. Remélem érted:D Vagy ez nem hat ki rá?
2014. aug. 11. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem gond. Teljes testes edzéstervvel is jól lehet fejlődni. Jut elég tápanyag több izomcsoportra is.:-)

De a vasárnapi variáció is lehet 4 napos. A szerda ott is maradhat 4. edzésnapnak.

2014. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A vasárnappal csak annyi lenne a gond, hogy estére leszek a koliba meg ugye akkor mással foglalkozik az ember:D

Akkor ha jól értem nem baj egymás után 4 edzésnap. Lábra meg szinte mindegy mitcsinálok nagyon gyorsan fejlődik a hátammal és a vádlimmal eggyütt... jó tudom hogy ez még nem ment fel a kemény lábedzéstől de az ilyen-olyan gépeket nem szeretem mert szerintem "könnyű". Csak szabad és saját testsúllyal akarok edzeni, lábnál pedig ez kimerül a guggolásban és a kitörésben (felhúzni csak heti egyszer akarok, akkor is csak hátnál mert van egy enyhe gerincferdülésem) meg maxx. lábtoló:)

2014. aug. 11. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!