Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves 63 kg 183 magas fiú...

16 éves 63 kg 183 magas fiú étrend kiegészítő összeállítás megfelel e?

Figyelt kérdés

Hello a leírtak alapján annyit csatolnák hozzá nehezen hízó 1 éve rendszeresen heti 5 edzéssel gyúrok . egy csomagot állítanák össze ami talán nem tömegelős de szeretnék egy kicsit nagyobb lenni lehetőleg zsír nélkül hogy meg maradjon a szálkásság van aki azt mondja úgy nem megy pedig de :) ezeket a dolgokat gondoltam a tervemhez :100% Whey Protein Professional

L-Glutamine

J-X Complex

Super Natural (ízesített) - Essential Amino Matrix

Ehez még Jumbo pakkot gondoltam vagy valami Multi pro plus vitamint szerintetek min kellene javítani spórolni ? vagy egy másik szettet kellene csinálni ?


2014. márc. 27. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a glutamint kicserélném BCAA-ra és a vitamint mega daily onera. Bár ezek a vitaminok jobbak, de a daily one is bőven elegendő(esetleg egy kis C vitaminnal és egy kis kalcium magnéziummal ki lehet egészíteni... de elhanyagolhatók ezek is) a wpp jó fehérje az maradhat, bár én ON whey gold standard párti vagyok, ráadásul a bodybuilding.hu-n tök jó árban van.

Bár én a helyedben ektomorf testalkattal tömegnövelőt szednék: jumbo, mutant mass... ugyanis ezekkel a kiegészítőkkel nem hiszem, hogy meglesz az elegendő ch, ha csak nem eszel kétpofára rizst meg zabot.

A legjobb lenne egy tömegnövelő vitamin kombó esetleg egy kis monohidráttal megspékelve(feltöltéssel! 2-3 hónapig, alkohol nélkül!) és levezetésnek egy BCAA.

2014. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így utólag visszaolvasva van egy két érdekes mondat:D Elfelejtettem lecsekkolni küldés előtt, bocsi.
2014. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond köszönöm a véleményed :)
2014. márc. 28. 06:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fehérjét vegyél, max egy alap multit, a többit költsd kajára.
2014. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én edzés elôtt iszok egy adag kreatint. Edzés után szintén egy adag kreatin+tejsavófehérje és gyors ch-ként dextróz szôllôcukor. Elég jól fejlôdök tôle és árban is aránylag kedvezô.

Sok sikert kívánok neked! Remélem segítettem.

2014. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Kifelejtettem, h vitamint az electrolyts-et használok gyúrás után.
2014. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. márc. 30. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!