Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy haverom Trenbolan 150...

Egy haverom Trenbolan 150 szurit akar nyomni, egy kurát, de a srác szív beteg, rendszeresen kell szedni a vérnyomás csökkentőt meg a szív gyógyszert, mire számíthat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 14:52
1 2
 1/13 HarciCsiga ***** válasza:
Gondolom a Barátod amatőr a Tren meg egy erős cucc amibe akár bele is pusztulhat a szívbetegségével nem vagyok szakértő és nem is használok semmi ilyesmit ha mindenképpen belevág ne a Dilere hallgasson az adagolással kapcsolatban hanem beszéljen egy versenyzővel továbbiakban amíg nincs versenyzési ambíciója és nem ért el egy naturálban lévő jó formát addig fölösleges cucchoz nyúlni főleg ilyen erőshöz 1.Fölöslegesen csesziszétmagát 2.Ha már nyom valamit az ember akkor eddzen és kajáljon mellé rendesen kaját össze állítani könnyű de ahhoz hogy jól megtanulj edzeni hogy a maxot tud kihozni magadból a cuccal nagyon sok idő lehet hogy most azt hiszi hogy tud edzeni de ha nincs mögötte 4-7 év edzésmúlt kétlem hogy tökéletes lenne az edzéstechnikája
2014. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bármire számíthat. Szívbetegségre, vese -és májbetegségre is. A treni nem piskóta cucc.
2014. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bele is halhat. Sőt ha súlyos szívbetegsége van akkor biztos. Ott van Zyzz példája.
2014. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 HarciCsiga ***** válasza:
az nem a cucc miatt halt meg bár biztosan az is közre játszott elaludt a szaunában és szívbeteg volt
2014. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Barátod Darwin-díj gyanús, még egy adag edzéselőtti pörgetőtől is baja lehet de ő trent akar nyomni...Remélem legalább megéri a kockázatot és valami Mr.Olympia genetikája van de kétlem, hogy így lenne.
2014. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát hogy oszt milyen mértékű szív betegsége van azt nem tudom , de szedi rendszeresen a gyógyszereket!!!!!! Köszönöm a válaszokat !!
2014. aug. 13. 16:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen szívbetegsége van mert én egészséges voltam a treni szétküldte a szívem mint az állat. Nem vagyok félős de egy pár hétig bekaka volt minden nap, és a 104 előre volt ütve a telómba hogy csak a hívás gombot kelljen nyomni.
2014. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7# Honnan vetted észre, hogy szív panaszokat okoz? Magas vérnyomás? És elmúltak ezek a negatív hatások azóta? Én azt hallottam az agressziót is növeli. Megéri egyébként a kockázatot? Hátha elveszed néhány ember kedvét tőle ha leírod.
2014. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi szinten ehhez a cucchoz nem nyúltam volna. Versenyfelkészülés miatt használtam. Nem volt túlzott hatóanyag és adagolás, mielőtt még bárki erre fogná. Ahogy telt a kúra úgy kezdtem érezni hogy nehézkes légzés, majd nyomó érzés a mellkasban, később pedig kar váll, és kisujj zsibbadás és légszomj, ehhez természetesen az iszonyatos mellkasi nyomás és fájdalom is társult. Kivizsgálás után mondták hogy szív angina a probléma. Az a szív nem elég oxigént mert az ér nem tud annyit szállítani mint amennyi kellene. ez persze egyértelmű a trenitől volt. Ezek a panaszok megerőltetéskor jelentkeznek általában, amely pihenés után enyhül. Nálam alap pihenéskor is előjött a semmiből, és több mint negyed órákig tartott. Mondták hogy ha közeledek a 20 perc felé akkor azonnal mentő mert az infarktus bármikor bekövetkezhet. Mivel az eüben is otthon vok, így a treni és akkori verseny felkészülésről lemondtam. Helyre dobtam magam ahogy kell. A panaszok megszűntek jelenleg, amit a kivizsgálások is igazolnak, de hogy mi lesz ez után és a következő kúránál azt senki nem tudja. A lényeg hogy akinek nincsennek komoly szándékai ezzel a sporttal az jól gondolja át, hogy ér e neki + 2-3kg izom annyit hogy bármikor összeeshet és meghalhat.
2014. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nyomja csak. egy hülyével kevesebb.
2014. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!