Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő testépítő vagyok, hogy...

Kezdő testépítő vagyok, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

195cm vagyok, és 77kg,van rajtam bőven zsír felesleg... Most szeretnék elkezdeni konditerembe járni.Mit javasoltok, kezdjek el túlsúlyosan kondizni, vagy először égessem le a zsírt futással, meg ilyenek? Gondolom nemúgyvan, hogy bemegyek és végigmegyek az összes gépen?!

Szóval szeretnék valami sorrendet, vagy edzéstervet... Heti 3x akarok menni. A célom az lenne, hogy valami normális testet összetudjak hozni pl. [link]

Tehát nem akarok én 50-es karokat meg ilyenek, csak aránylag jól kinézni, tudom hogy nehhéz elérni a képen látható alakot, de legalább megközelíteni ezt az alakot szeretném... Milyen edzéstervre van szükségem, esetleg fussak is 1x-2x mellé? Multivitamint szedni fogok, de többet nem akarok



2014. aug. 14. 18:18
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Jó, de egyél elég zsírt és szénhidrátot is. Zsírból a napi bevitel: 1g x ttlkg és ennek a fele legyen telítetlen. Ch-ból pedig annyi kell, hogy jöjjön a hati kb 0,3 kg tömegnövekedés. Ez alkattól függően 4-6g x ttkg szénhidrát.
2014. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
Megeszem a rendes ebédemet, ha nem elég, vagy nincs benne hús, akkor pedig főzök pár tojást kiegészítőnek... Külön számolgatni nem fogom, eszek rendesen, végülis úgyse baj, ha feljön egy kis zsír, diétával úgyis le fogom adni elvileg
2014. aug. 15. 11:18
 43/55 A kérdező kommentje:
Közbe persze póbálok minnél több olajos magvakat, meg zöldséget enni, és minnél kevesebb bolti szutykot
2014. aug. 15. 11:20
 44/55 anonim ***** válasza:
ahogy gondolod, csak az "eszek rendesen" nem mindig szokott elég lenni. Na mindegy, mi leírtunk már mindent, a döntés a tiéd.
2014. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Tömegnövelés közbe, hogyha eljárok futni, és aerob tempóba futok, akkor úgymond szálkásítok is közbe?
2014. aug. 15. 11:52
 46/55 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszerre nem megy. Izmosodáshoz kalória plusz kell, zsírleadáshoz pedig kalória mínusz. Különböző étrend kell ezekhez.
2014. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
Tehát ha én tömegnövelés közbe aerob edzéssel futok, akkor az haszontalan, vagy ne fussak, vagy mi?
2014. aug. 15. 12:03
 48/55 anonim ***** válasza:
Mehet heti pár futás, de tömegnöveléskor nem a zsirleadás miatt, hanem a szív- és érrendszer karbantartása miatt. És ilyenkor inkább kardio legyen ami magasabb intenzitású és elég lesz 20-30 perc is.
2014. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

Kardió edzésnél izomból is megy le, azt olvastam nem?

Pont hogy izmot szeretnék növelni én :D

2014. aug. 15. 12:19
 50/55 anonim ***** válasza:
Nem érted. Kalória pluszban, tomegeleskor nem megy le izom,
2014. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!