Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fáj a bicepszem ha...

Miért fáj a bicepszem ha befeszítem? 15/L

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, körülbelül 1 hete gyúrok a vállamra és bicepszre, nem olyan betegesen sokat csinálok belőle naponta, olyan 10-20 darabot szoktam megcsinálni egy gyakorlatból, és összesen van 4 gyakorlat, eddig minden tök szépen ment, mondjuk Mostmár látszik hogy izmom is van, de este ahogy most csináltam, utána befeszitettem a kezem és hirtelen el kezdett fájni a bicepszem, mintha el akarna benne szakadni valami.... Miért lehet ez??

2014. aug. 14. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1 hét alatt nem tudom mi látszik :D Eddig minden tök szépen ment ahhahahhaa :DDD

Vagy izomlázad van vagy megerőltetted, lehet hogy egyből a brutál súlyukra mentél rá :DDD Vedd vissza a súlyokat ahahhaa :DDD

2014. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1. Nem nagy súlyokat használtam hahhahha!!

2. Nem izomlázam van mert az nem ilyen lenne, az izomláz tudom hogy milyen, és csak azért nem írnék ide...hahhaha O.o

És képzeld igen is látszik, mivel már többen is mondták hogy izmosodott a kezem..

És légyszives ne ilyen gyökerek válaszoljanak ha nem is tudnak semmit 😘

2014. aug. 14. 23:01
 3/12 anonim válasza:
Szerintem csak nem akartak bantani teged, de ird mar le nekem az edzesterved, 1 het alatt en is kiszeretnem gyurni magam :))
2014. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bocs ne haragudj, de tényleg elkapott a röhögés.

Kezdőnek heti 3 edzés van és csak az alapgyakorlatok abból is 3x10-12.

Tehát 1 gyakorlat és 3x 10-12 legalább 8 héten át. Nem szabad ilyet csinálni amivel te indítottál. Nem vagy rá felkészülve, szétcsapod az izmod. A több nem jobb. a fokozatosság a lényeg. :)

2014. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Görcsnek hívják.

Nekem is van néha, amikor a bicepszem teljesen kimerült és megfeszítem, hogy görcsbe rándul.

Táplálkozz vitamindúsan, növeld a kacium, magnézium bevitelt.

2014. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezeket szoktam csinálni, csak annyi különbséggel hogy én 2 kilós súlyzóval csinálom: [link]
2014. aug. 14. 23:14
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi 😊💃
2014. aug. 14. 23:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de egy hét alatt semmit nem lehet izmosodni. Egy férfi is, aki 25-ször annyi tesztoszteront termel, mint te kb max 1kg izmot tud felpakolni HAVONTA!. Egy nő ennek a töredékét havonta, hetente meg szinte semmit. Max annyi történik, hogy az izmok glikogén raktárai kicsit feltöltődnek szénhidráttal és az kis vizet vonz be a sejtekbe. De ez még nem izmosodás.

Azt pedig eleve rosszul csinálod, hogy minden nap edzel ezekre az izmokra, mert nem hagyod regenerálódni, nem fog tudni így fejlődni. Az izmok pihenés alatt tudnak "begyógyulni". Ha nem hagyod pihenni, akkor van ez, hogy meghúzódhat, túlerőlteted.

A témában pedig olvass sokat, ne másokat csesztess, hogy nem értenek hozzá. Mielőtt nekem is beszólnál, én 29 éve edzem, szóval van némi tapasztalatom.

2014. aug. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hagyd pár napot pihenni. Barbi súlyokkal meg nem fogsz izmosodni, erősödni. Ahhoz akkor súllyal kell hogy dolgozz amivel megy 8-12 ismétlés egy sorozatban. Egy izmot pedig nem edzünk minden nap! Kell neki 3-4 nap pihenő (edzés intezitásától függően). Meg ahhoz, hogy izmosodj úgy is kell táplálkozni! Mielőtt azzal jönnél "de én nem akarok túl izmos lenni" nem leszel az soha cucc nélkül (szteroidra gondoltam nem pedig tápkiegekre). Szerintem nézegesd a shop.builder oldalt és töltsd le onnan a sárga kapszulát.
2014. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Túledzel.
2014. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!