Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges hogy van aki...

Lehetséges hogy van aki gyorsabban izmosodik az átlagnál?

Figyelt kérdés

Nem igazán testépítéshez tartozó kérdés, de itt talán többen tudják.

Többször nekiálltam már a minden másnapi edzésnek, persze nem konditeremben, hanem otthon ilyen egyéb alakformáló videóra (nő vagyok) és nagyon hamar látni lehet a különbséget. Párom mindig irigykedik hogy hogyan lehet az, hogy ő ha edz az alig látszik (ő is nemrég kezdte), nehezen izmosodik, én meg pár nap alatt már látható eredményeket érek el. Van ilyen? Vagy alapból ez lenne a normális?



2014. aug. 16. 13:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/149 anonim ***** válasza:
100%

Még egy valami (előző vagyok).


Minden tiszteletem a tiétek. Irdatlan munkát végeztek, gyönyörű eredményeket értek el, és szinte mindent tudtok az emberi testről és működéséről.


Le a kalappal előttetek.


De, hogy mindenki mást lenéztek, aki nem a vasakat emelgeti.... meg, hogy értelmesen, sztereotípiáktól mentesen nem nagyon tudtok válaszolni az ziher.

2014. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/149 anonim ***** válasza:
72%
Ja és 3.- kapott választ a kérdésére.
2014. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/149 anonim ***** válasza:
73%

Senki nincs lenézve. Azt nem szeretem, ha valaki arcoskodik és beképzeli magának a nagy eredményeket.

Nem mi tettünk fel kérdést, hogy miért vagyunk marhaizmosak. Én edzek 29 éve kihagyás nélkül. De én sem nevezem magam izmosnak és nem is teszek ki kérdést magamról, hogy mekkora ász vagyok.

Az meg hogy te tisztelsz e vagy nem, arról szerinted milyen magasról teszünk? Ki kérte a te tiszteleted? Nyilván besértődtél mint empatikus nő, hogy szegény nőtársadat most mennyire lenézik. Pedig erről nincs szó. Nekem konkrétan a maguktól beájult emberektől van elegem, legyen az férfi vagy nő.

2014. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/149 A kérdező kommentje:

Beájult? Vicc vagy. Kérdeztem, hogy lehetséges-e... megkaptam a választ, hogy jah, lehet hogy az átlagostól eltér, de ennyi. Írtam hogy nem testépítő vagyok. Minek pattogsz már itt akkor, csak mert 29 éve csinálod? Ha választ szeretnék egy egyszerű kérdésre minek kell már nekem jönni?

Másrészt meg telibesz@rom hogy ki milyen celebet majmol, nem érdekel, nem vagyok az a nő akit össze kell hasonlítani az ilyen mai királylányokkal. De ha Neked csak ilyen jutott és ezért van eleged mindenkiből, az nem az én hibám.

Többet nem kérdezek, maradjatok magatoknak, másra úgysem vagytok jók, mint a mai példa is mutatja..

2014. aug. 16. 16:29
 35/149 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező linkelj már be egy képet egy hozzád hasonló nőről, hogy neked mi az izmos légyszíves!
2014. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/149 anonim ***** válasza:
78%
Milyen celebet? Ki beszélt itt celebekről. Te kérdeztél, kaptál választ, nem tetszett neked, én letojom. Ennyi.
2014. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/149 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy nem teszik? A válasz résszel nem volt bajom. A hozzátett felesleggel igen. Ennyi. Befejeztem, nem veszekedni jöttem ide.
2014. aug. 16. 16:35
 38/149 anonim ***** válasza:
72%
Én sem, de talán kibírjuk nélküled. :)
2014. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/149 anonim ***** válasza:
100%
Sandorzsolt a kommentjeidet olvasva nagyon jófejnek tűnsz :)
2014. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/149 anonim ***** válasza:
30%
Arcosodnak jött? Ezt még én se értem. Magyarázd már el nekem ezt sandorzsolt, mert az én magyar szótáramban nem létezik.
2014. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!