Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tegyük már rendbe ezt a Paleo...

Tegyük már rendbe ezt a Paleo étrendet meg a Testépítő étrendet?

Figyelt kérdés

Melyik az egészségesebb mert már csináltam mind a kettőt egy ideig.És most nem tudom melyikkel folytassam az életem hátra levő életét.

Amúgy 18 éves vagyok.

Jöhetnek orvosi kutatások is meg,saját tapasztalatok.

Ezeken az étrenden nemélők kíméljenek,a hülyeségükkel.


2014. aug. 16. 18:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

+Nem érdekelnek a pajzsmirigy,szív,cukor betegségek.

Nagyapám cukros zsíros kenyeren élt 89 éves koráig semmibaja nem volt.ÉS pedig ott volt fruktóz minden XD. Telített zsír mert persze disznózsírral volt kenve a kenyér.

Aki hajlamos rá az beteg is lesz nagyon kis közük van ezeknek a dolgoknak a betegségekhez.

2014. aug. 16. 18:19
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem fogjuk tudni ezt egy kérdés alatt letisztázni. Nem így megy ez, hogy most akkor valaki megmondja a frankót, és mindenki meg van győzve.
2014. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor csak annyit mondj melyik a jobb testépítés céljából?:D

Mert azt tudom hogy mind a kettő 100% egészséges.

2014. aug. 16. 18:45
 4/12 A kérdező kommentje:
Az állati zsírban hányszor lehet sütni húst amúgy?
2014. aug. 16. 18:48
 5/12 A kérdező kommentje:
ORIZA!!!! XD
2014. aug. 16. 18:53
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

A Paleo egészséges? Jó vicc! A paleolit táplálkozás, egy rohamosan terjedő divat. Két év múlva lecseng, helyette pedig jön valami újabb ehhez hasonló f***ság, amit mindenféle kamu orvosi kutatási eredményekkel fognak igazolni. Miért jó a paleolit? Miért jó úgy zabálni, mint egy ősember? (Megjegyzem az ősember átlag életkora 40 év volt, amúgy :D).


Ez ugyanaz a gyökér megnyilvánulás, mint az Update kaják, amik állítólag szintén egészségesek. Pedig nem. Manapság divatja van az egészséges életmódnak, itt is kell valami trendet kialakítani, ezért nyomatnak minden évben húszféle diétás módszert és társait, amit az ilyen szingli fitnessr*bancok be is kajálnak rendszeresen, ezt kiegészítik még mozgásrendszerekkel is (pl: zumba).

2014. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 HarciCsiga ***** válasza:
43%
Én nem Paleozik viszont nem hinném hogy olyan hamar lecsengene egyszerű és egészséges az ősember átlag életkora nem a kaja miatt volt annyi hanem balesetek betegségek miatt ami ahogy idősödik az ember egyre gyakoribbak plusz akkoriban a társadalomban is hasztalanná váltak a nőnek addig volt haszna amíg gyereket csinálni vagy vigyázott az unokákra tovább nem a férfi meg amint már idősödött és gyengült úgy kikerült a vadászok közül így hát nem mindig volt mit ennie ha az kérded hogy egy testépítőnek mi az egészségesebb akkor a testépítő étrend persze nem olyan szélsőséges mértékekben mint a profiknál egy átlag embernek aki nem nagyon végezz kemény fizikai megterheléssel járó dolgokat vagy csak heti 1-2szer focizik,teniszezik annak pedig a Paleo ez az én egyéni véleményem :)
2014. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

19:36-ost nem kell komolyan venni, élből hülyeségeket írt. Nagyon szívesen írnék most egy 1 oldalas választ, hogy miért írt baromságot, ha nem lenne olyan migrénem, hogy a bokámon jön ki a fülem.


Amúgy nem mindkettő 100% egészséges, mert vannak dolgok, amiben ellentmondásra jut a két elmélet. Testépítéshez természetesen a testépítő táplálkozás a megfelelő, főleg tömegnöveléskor, szálkásításkor közelebb lehet kerülni a paleo vonalhoz.

2014. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére foltokban tűnik el épp a látásom, szóval 19:36-os, bocsánat.
2014. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

HarciCsiga!


Szeretnék mutatni neked két billentyűt: , és .


Remélem érted a célzást!

2014. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!