Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkaptam egy szép náthát,...

Ha elkaptam egy szép náthát, (nagyon enyhe torokfájás, orrfolyás, kicsi gyengeség) elmehetek még edzeni?

Figyelt kérdés
A nyaralás miatt már több mint egy hetet kihagytam, kicsikét összeestem ami nagyon zavar, és nem nagyon szeretnék még jobban leereszteni, de fontos az is, hogy péntekre egyben maradjak,azaz ne legyenek szövődményei a betegségnek... ti mit mondotok?
2014. aug. 18. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy két napot pihennék :)
2014. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De még erre az hétre pihennem kell még? A mai napot is kihagytam, és nagyon zavaró, hogy már nem az igazi a formám :(
2014. aug. 18. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd visszajön a formád. A betegséggel a szervezeted azt jelzi, hogy pihenésre van szüksége. Nem kell megterhelni, hogy a kórokozók legyőzésére tudjon összpontosítani.
2014. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt a szövődmények elkerülése érdekében inkább pihenned kéne, van elég dolga a szervezetednek, nem kellene az edzéssel terhelned, másrészt pedig igen könnyen ráragaszthatod a többiekre a náthát. Nem is "illik" náthásan menni a terembe, hisz rendkívül könnyen elkaphatják mások, pl. az a teleköhögött, teleprüszkölt tenyereddel megfogod a súlyzót, aztán más is megfogja... Ha békét akarsz magadnak a teremben, inkább hagyd ki most az edzést, ennyi kihagyás még nem okoz nagy "összeesést".
2014. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még szerintem pihenj majd jövőhéten mész.

Addig extra adag c-vitamin és regenerálódás.

betegséggel mész akkor.-......

2014. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
* Szóval: ezt a hetet kihagynám a helyedben.
2014. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval ha kimaradt egy teljes hét, meg még ez kimarad mekkora mértékű lesz a visszaesés?
2014. aug. 18. 21:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Elenyésző.

Ha lesz is hamar vissza jön a forma,izommemória

2014. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! :D
2014. aug. 18. 21:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Jóbbulást :)
2014. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!