Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Iszom a jumbo tömegnövelőt =...

Iszom a jumbo tömegnövelőt = rosszullét?!

Figyelt kérdés
Hello nem tudom mi van velem nem bírja a gyomrom a tömegnövelőr rosszul vagyok tóle eltelít fáj a hasam most épp hánytam van még valaki aki ilyen problémával kűzd ? valami megoldás rá?
2014. aug. 21. 14:50
 1/8 - palilaci - ***** válasza:
Szemetet a szemétbe
2014. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljes adagot ittál? Mert akkor simán eltelíthet a rengeteg zab és cukor. Nem kell senkinek egyszerre ennyi szénhidrát.
2014. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szombaton lesz 2 hete hogy szedem, teljes adagokban semmiféle rosszullétet nem tapasztaltam. 2m magas vagyok 120 kiló (erősember versenyző).
2014. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Bakker, jó hogy ennél a tömegnél nem gond a teljes adag, de egy 60 kilós gyereknek nem kell ennyi. :)
2014. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem azokat akik tömegnövelőt vesznek, de hát ők tudják. sokkal gazdaságosabb egy fehérje és ch kombó azt abba még mehet bármi és akkor nem csak edzés után tudod inni a jumbodat.,
2014. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A cukor miatt van.
2014. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 Ez így van, de nem mindenki cselekszik logikusan :D


Szerintem sok neked az egyszerre kérdező, tegyél kisebb adagot.

2014. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ !
2014. aug. 22. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!