Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konyha nélkül testépítés?

Okrwdw kérdése:

Konyha nélkül testépítés?

Figyelt kérdés

2 èvet foglalkoztam testèpìtèssel sajnos tudom mennyire fontos az ètkezès ebben a sportban.

Külföldön dolgozok ugy adodott,hogy szinte ingyen tudtam szerezni konyha nelkuli albit.De hogyan tovabb?


Hust megoldom,beszerzek egy melegszenyo sutot abban atsul a ccsirke. Zoldseget gondoltam megoldom friss zoldsegbol.Es a szenhidrat? Csak puffasztott rizsbol tudom fedezni amitol okadni tudnek? Valami alternativak? Nyilvan tul valtozatos etkezesem nem lesz de azert kimeljetek a nem az iz a fontos ne legyel buz1 kommentektol :))


2014. aug. 21. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikrózd a rizst :) én úgy tolom mert én tuti,hogy odaégetem az indukciós lapon :)
2014. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szénhidrátnak jó még a natúr zab és a TK kenyér.
2014. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Konzerv bab,konzerv lencsenek eleg magas a szenhidrattartalma Velemeny?
2014. aug. 21. 20:44
 4/13 anonim ***** válasza:
zöldséggel hússal okés :)
2014. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Zabpehely? Most is azt tolom.
2014. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Zabpehelybol h varazsolsz ehetot? :) feherjevel szeretem de hus mello csak beaztatod vizbe azt pacsi? :D
2014. aug. 21. 21:01
 7/13 anonim ***** válasza:
hússal elég rossz én próbáltam :) írtam már,hogy mikrózd a rizst :)
2014. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kell vennem egy mikrot ugytunik :DD
2014. aug. 21. 21:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagy vehetsz egy mini sütőt is, aminek a tetején van két rezsó. Egy jobb mikró árából kijön, és tudsz sütni is meg főzni is. Minikonyha néven keresd.
2014. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szendvicssütő helyett elektromos főzőlap vagy valami mobil gázfőző. Az utóbbit hátizsákban bárhova magaddal tudod vinni és 400-500 Ft egy gázpalack hozzá (gondolom külföldön se drágább). Rizs még csajkában is megfő vele.
2014. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!