Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stillmass wpc 80-ról TAPASZTAL...

Stillmass wpc 80-ról TAPASZTALATOK?

Figyelt kérdés

[link]


ilyet tervezek venni, jöhetnek vélemények is, de legfőképp attól érdekelne aki próbálta már. köszönöm.


2014. aug. 23. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:

En mar vettem ilyet.Ize az nagyon rossz lesz:) Bar az izesitett stillmass se valami nagyon izletes.En cukormentes szirupal szoktam pluszba izesiteni.

Nem a legjobb feherje ,de ha nincs penzed akkor ez van.:)80%os tejsavo feherje......

2014. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tap bela ***** válasza:
ez sajnos nem instant, gyötrelem az oldódása.
2014. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sowilo ***** válasza:
100%

Korrekt termék, vegyed nyugodtan. Csak stillmass, illetve myprotein tápkieget használok, az ár-érték arányuk miatt. Akkor is sajnálok többet kiadni tápkiegért, ha van miből. Tipikus spúr magyar vagyok, na.


Ebben kb. csak a fehérje van, hozzáadott emésztőenzim, kreatin, egyéb aminosavak, stb. nincsenek benne.


Arra figyelj: nem instant. Kizárólag turmixgépben tudod csomómentesre keverni, de azzal pár másodperc.


Az ízét úgy képzeld el: tej, csak nincs benne cukor meg zsír. Nem az az émelyítően édes ízhatás lesz, mint mondjuk egy scitec tejsavónál. Ízlések és pofonok, nekem pl bejött, mert kifejezettem utálom az édes dolgokat. Natúr kakaóval, fahéjjal, rumaromával, néha lefőzött kávéval ízesítettem, mikor mivel. Így nagyon jó íze van.

2014. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen srácok!
2014. aug. 23. 20:36
 5/10 tap bela ***** válasza:

Ebben kb. csak a fehérje van, hozzáadott emésztőenzim, kreatin, egyéb aminosavak, stb. nincsenek benne.



Ezt kicsit kifejtenéd?

Mert ugye emésztőenzim az azért jó lenne?

Ha egy fehérjében hozzáadott, szabad nem kötésben EAA valamelyike lenne, netán glutamin az a termék értékét magasan megemelné.

2014. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha langyos vizbe kevered ossze akkor azert jobban oldodik.

Eloszor a feherjet tedd a shakerbe es utana a vizet engedd ra.Ez is segit :)Forditott esetbe a kupakhoz tapad a rahados,nehezen oldod feherje

2014. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 - palilaci - ***** válasza:
2014. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm palilaci, ez sokat segített:)
2014. aug. 24. 12:49
 9/10 anonim válasza:
A stillmass proteinekkel nincs semmi baj, sőt kifejezetten jó vétel, de nincs egyik se beédesítve, mit gondolsz mitől olyan olcsó, vegyél hozzá édesítőszert, ízesítőt meg xantán gumit és majdnem ott vagy árban mint egy márkás fehérjénél. Viszont tökéletes arra, hogy veszel legalább egy kétkilós scitec vagy más profi anyagot és abból hozzáadsz fél kanállal, vagy akár még kevesebbet is, sokkal jobb íze lesz mint bármelyiknek külön, így kevesebb mint félárban lesz a szuper ízesített fehérjéd legalább két hónapra.
2014. szept. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gyuromen válasza:
Semmi probléma nincs vele..ugyan ilyet használok,csoki-meggy ízben. Jól oldódik hideg vízben is! :) és árban nagyon jó..:)
2015. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!