Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Térd túlerőltetést meddig...

Térd túlerőltetést meddig pihentessem?

Figyelt kérdés
Súlyemelő edzésekre járok, és az utóbbi időben túl sokat edzettem és folyamatosan fájt a térdem, főleg otthon, edzés előtt mindig bemelegítek, akkor elmúlik. A jobb lapockám körül is nagyon fáj, valószínűleg meghúztam de ennek már több mint egy hete, azóta kicsit javult. már egy hete nem voltam edzeni. kenegetem és szedek izomlazító félét (vény nélküli) Addig ne menjek edzeni amíg teljesen el nem múlik a fájdalmam? + a jobb vádlim,fenekem is feszül eléggé és edzés közben zsibbad a jobb karom enyhén. Szerintetek van összefüggés, hogy folyton a jobb oldalammal van valami?

2014. aug. 23. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
sulyemeles tok folosleges, mert cimet ugyse fogsz nyerni ha csak nem kokszolsz, ha nem ennek szenteled az egesz eleted, hobbikent pedig feleslegesen teszed tonkre a csontjaid
2014. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!