Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a shaker látszólag jól...

Ez a shaker látszólag jól zár? Esetleg valakinek van?

Figyelt kérdés

[link]

Ha nincs is ilyened, érdekel, hogy ránézésre te megvennéd-e vagy nem, hamár innen rendelsz...

UI: megéri 2-t venni? mármint mit csinálok 2 vel? :D



2014. aug. 26. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Baromi drága ennyiért. 2-nek nem sok értelme van, csak ha bedobod a mosogatóba öblítés nélkül és lusta vagy mosogatni akkor jöhet jól a másik. Illetve kicsit extrémebb helyzetekben lehet még jó, ha kimérten benyomod a port shakerbe aztán később öntesz rá vizet túra során és több mindenhez kell fehérjén kívül amiket nem akarsz keverni.
2014. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

jobb választás lenne?

2014. aug. 26. 23:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, bár egyikből nekem sincs, csak típusra. A pattintós kupakos már vagy millió éves, szó szerint nagyszülőktől van. Nem is használtam még, csak próbaképp vizet ráztam benne és nem eresztett. Csavarosból van egy strength nutrition shakerem meg egy biotech nanom. Mind2vel meg vagyk elégedve, de utóbbit szeretem jobban. Tökéletes a mérete, jól össze van rakva és frankók a menetei. Szinte rávezeti magát, hogy helyesen csavard.

Mindegyik shakernél el lehet érni, hogy eresszen kicsit. Ha túl lazán csavarod rá ereszteni fog (elég csak összenyomni a tartályt miközben a tetejét rátekered), ha ferdén csavarod akkor előbb utóbb szétb_szod a menetet szóval ilyenkor is jól jöhet a csere végülis.

2014. aug. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az első nem tetszik, a kupakmegoldása sem, és drága is. És tényleg felesleges kettőt venned, csak mert úgy olcsóbb :P

A második jobb.

Nekem ilyenem van, sima Bioteches és marha jó: [link]

2014. aug. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja meg ez teljesen merev, nem lehet összenyomni, szóval nem tudod úgy elrontani a rácsavarást, ahogy a 2. írta.
2014. aug. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tap bela ***** válasza:

Ez a shaker kb 350Ft-ért megvásárolható amit a stillmassnál van.

1.000Ft-ért adják ott. Ráaádsul magyar termék.


Röhejes..... ;-)

2014. aug. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
De a Biotech-ben még jobbat is kapsz
2016. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!