Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolást és kitörést végzek,...

Guggolást és kitörést végzek, de a testalkatom az alacsony kategóriába tartozik, így a lábam olyan töpszli. Hogyan tudnék azért tenni, hogy legalább látszólag hosszabb legyen a lábam?

Figyelt kérdés
A sportoló emberek többségének olyan szép fitt, edzett lába van, nekem meg szinte a gyakorlatok hatására összement a lábam hosszúságilag. Úgy a boka környékén már eleve vékonyabbnak kellene lennie és fokozatosan a térdkalács felé haladva növekednie, de nekem szinte azonos vastagságú az egész vádlim.
2014. márc. 27. 18:25
 1/3 dirtboy ***** válasza:
magassarkú cipő optikailag hosszabbítja a lábat
2014. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és vékony vagy egyébként? nálam akkor volt hasonló vastagságú, mikor kissé teltebb voltam, azóta lefogytam és most szépen vannak íveim (én is tornázom, futok, bicajozom, szóval én is nyomom rendesen és nekem is rövidek a lábaim). De a magassarkú is jó és figyelj oda, h pl bokapántos cipőt v bokacsizmát ne viselj, mert az még jobban vastagít.
2014. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magassarkú, rövid szoknya vagy nadrág. A térd alá erő szoknyák szintén tömörítenek, ill. a bokacipő ahogy az előttem szóló is írta!
2014. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!