Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt írják a táplálék kiegészít...

Azt írják a táplálék kiegészítős porok dobozán/zsákján, hogy 5-30fok között tároljuk. Mi történik ha a szobámban tárolom és picit melegebben tárolom a kelleténél? Vagy akár hidegebben. Mi gond lehet ebböl? Megromlik es nem fog semmit sem érni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az égvilágon semmi.
2014. aug. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De valami oka csak van, hogy előirják h hogy tároljam :/
2014. aug. 28. 00:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én már 7 éve fogyasztok ilyeneket, de most hallom először, hogy nem mehet 30 fok fölé a tárolási hő. Mert még az 5 fokot megértem, de ezt a felső határt... Butaság. Én vittem már magammal borzasztó meleg helyekre, túrazsákban, szatyorban, shakerben, aztán semmi baja nem lett.

Az már más kérdés, hogy ha megcsinálod előtte akkor mi történik vele egy idő után. Pl a Weider az érdekes állagúvá válik :) haha Érdemes egyszer meglesni mi történik a Weider termékekkel ha megcsinálja az ember aztán otthagyja magában néhány órára.

2014. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Biotech-es Carnitine volt egy ideig "túl" melegben, utána mocskos rossz íze lett :D
2014. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 *Glissade* ***** válasza:

Elszaporodnak benne a kukacok. Lenyelés után dinasztiát alapítanak a gyomrodban és megesznek minden ételt ami oda kerül.

Majd utána a gyomrodba kakilnal és attól fogsz...:D


Ok: Megromolhat kb. 30-fok felett. Ha mennél reklamálnál, erre hivatkozva elhajtatnak.

2014. aug. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 *Glissade* ***** válasza:
*reklamálni
2014. aug. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor most a tápanyagok bennemaradnak? Vagy telyesen ertelmetlen lesz szedni már?
2014. aug. 28. 01:23
 8/8 anonim ***** válasza:

5 és 30 fok között tudják garantálni a szavatossági időt, ennyi.

30 fok fölött hamarabb megromlik, ha mondjuk alapból 2 év a lejárat, akkor lecsökken 23 hónapra.

2014. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!