Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan építsek izmot? (többi...

Hogyan építsek izmot? (többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és szeretnék kicsi izmot magamra húzni. 50 kg körül mozog a testsúlyom tehát elég vékony fajta vagyok. mostanában minden este megcsinálok 80 felülést (vagy többet), és 40 lábemelést(vagy többet)+ 120 ugrólötelezést. Eddig is volt kockahasam de szerintem csak azért mert vékony vagyok. Szeretnék izmot építeni de nem tudom hogyan étkezzek , eddzek stb. (tudom a google a barátom). Tehát ?

2014. aug. 30. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, abból mindent megtudsz ezzel kapcsolatban. (Netről ingyen lelehet tölteni)
2014. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Az tényleg csak azért "kockahas" mert sovány vagy. Napi 2gxttkg fehérje és 4-6gxch naponta, plusz kondi. Ott minden izomra edzés, a sárga kapszula című könyvet ajánlom elolvasásra, de ha gondolod írhatsz is.
2014. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszulát!
2014. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2.-ik! Mi az a 2gxttkg és 4-6gxch ?
2014. aug. 30. 23:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti hogy naponta 2g szorozva a súlyoddal fehérjét kell bevinned és 4-6g szorozva a súlyoddal szénhidrátot és 1g/tskg zsírt. De olvasd el a könyvet amit írtunk és minden világos lesz.
2014. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
elolvastam de szerintem ez komoly testépítésre utal.. én csak egy kicsit jobban szeretnék kinézni :)
2014. szept. 1. 21:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne fogadd meg a tanácsainkat.
2014. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A tanács az volt hogy olvassam el nem ? -.-"
2014. szept. 2. 06:12
 9/10 anonim ***** válasza:
miért, azt külön ki kell szabni, hogy értelmezd is ? akár komoly akár nem, akkor is ez a szent :) hogyha pedig csak kicsit akarsz jobban kinézni akkor csináld rövid ideig :D ...
2014. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem számít komoly testépítésnek, amit leírnak benne. Azok az alapok. Azt mindenkinek tudnia kell (a diétás részt most átugorhatod, úgysem kell).

De akár lehetne ajánlani Arnold Schwarzenegger: A testépítés nagy enciklopédiáját is, a legjobb ez lenne.

2014. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!