Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzem a combizmom hogy...

Hogyan edzem a combizmom hogy vastagabb legyen?

Figyelt kérdés
Sajnos elég vékony combom van, Kollégiumban lakom és így nem nagyon tudok kondiba járni, suliba van de az olyan kondi hogy van 1 mellpad, haspad, guggoló állvány, meg ilyen alap dolgok :D ott tudnák edzeni, csak az a gond hogy étrendet nem tudom biztosítani. szerintetek így is el lehet érni vastagabb combot ? a felső testem eléggé kitudtam gyúrni itthon igaz 1évig étrenddel is csináltam. de mivel most kollégiumban vagyok nem tudom kivitelezni az étrendezést. Rendes válaszokat kérek, előre is köszönöm.

2014. aug. 31. 11:02
 1/3 A kérdező kommentje:

és lehet attól is vékony hogy 2 naponta futni járok ? 8-10km

szoktam hegyeken is futni.

2014. aug. 31. 11:16
 2/3 Ferenc Jones Kiss válasza:
ha nincs rendben az etrend. akkor nem nagyon valoszinu az h vastagodni fog a combod :/ . en a helyedben futni sem futnek.. plane nem ennyit. nekem heti 1labedzesem van. de 3x vadlizok is egy heten a combom szinte minden egyes alkalommal novekszik ha nagy sullyal guggolok peldaul vagy labtolozok. a combfeszito/hajlito egyben. a vegen pedig kitores. ez utan annyit zabalok mint egy allat.. szoval a lenyeg h kajalni muszaj. es igy neked nem lesz vastagabb combod
2014. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Futást fel ne add! Kondi mellett talán a második legjobb dolog amit tehetsz magadért a futás, főleg ha jól megy.

Azért vékony a combod mert mint mondtad a felsőtested gyúrtad eddig. Nagy hiba volt kihagyni a lábat, most ezért aránytalan mert 1 év lemaradásban van a felsődhöz képest. Nehéz lesz behozni de sok edzéssel és jó kajával, ha elég hangsúlyt kap menni fog! Nyilvánvalóan guggolás és lábgyakorlatok kellenek hozzá.

2014. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!