Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nekem mint kezdőnek ajánlott...

Nekem mint kezdőnek ajánlott lenne ilyeneket bevennem?

Figyelt kérdés
Főként olyan emberek válaszát várom akik értenek hozzá. Nos,az a helyzet hogy 15 éves vagyok és szeretnék mélyrehatóbban foglalkozni a testépítéssel. Rendesen utána is néztem a dolognak csak felmerült bennem egy-két kérdés. Előszőr is: olvastam hogy kreatint,glutamint,BCAA-t valamint gyorsan felszívódó fehérjét ajánlatosabb táplálékkiegészítőként szedni. S az lenne a kérdésem hogy nekem mint fiatal, fejlődő szervezetnek egészséges lenne e ilyeneket szedni anélkül hogy bármilyen káros hatása lenne s hogy ezekben a táplálék kiegészítőkben nincs e mindenféle káros anyag?

2014. szept. 1. 16:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Kicsit várnom kellene velük,nem?
2014. szept. 1. 16:40
 2/7 anonim válasza:
ja.. inkáb egyél rendesen, várj míg a szervezeted novése befejeződik. hosszú még az éléet, lesz időd még fejlődni
2014. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" ezekben a táplálék kiegészítőkben nincs e mindenféle káros anyag?"


Nincs.

2014. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ismert gyártók termékei, egytől egyig, minőség ellenőrzésen mennek át. Ezek táplálékkiegészítők. Bajod nem lehet belőle hacsak nem vagy érzékeny valamelyik összetevőre.

Nem kell össze-vissza szedni mindent. Ha jól van összerakva az étrended, nincs szükséged ezekre. Abszolút.

Viszont egy multivitamint azt mindenképp vegyél. Ha nagyon akarsz venni még valamit az egy tejsavó fehérje legyen és azt is csak közvetlen edzés után nyomd be. Ez tényleg jó, gyorsan felszívódik és nem hagyja leépülni az izmot. Kb. ennyi.

2014. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat. Hasznosak voltak :)
2014. szept. 1. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs bennuk karos anyag, de kulonosebben hasznos sem sok. Neked kezdokent arra kell figyelned, hogy rendesen taplalkozz es tanulj meg edzeni. 15 evesen talan nem is ez a sport meg a neked valo, a sulyzos edzes+ novesben levo szervezet nem tul jo kombinacio. Sajas sulyos edzes talan jobb lenne, aztan 2-3 ev mulva belevaghatsz a sulyzos edzesbe.
2014. szept. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs káros hatásuk. hasznos se nagyon. 15 évesen eddz, mint az állat, a többit elintézi a serdülés.
2014. szept. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!