Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves lány vagyok, és le...

14 éves lány vagyok, és le szeretnék adni hasból, és fenékből. Tudnátok nekem erre a célra gyakorlatokat mondani?

Figyelt kérdés
Futáson kívül, mert futok, csak a mellé szeretnék valami nagyon hatásosat, ami segítségével gyorsan leadhatom a fölösleges kilókat.

2014. szept. 1. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Úgy hívják diéta.
2014. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos szükség van erre ??kép arc nélkul esetleg??
2014. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben, mondjuk nem erre gondoltam, mert egyáltalán nen eszek sokat. De akkor milyen diétát javasolsz?
2014. szept. 1. 19:18
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen #2-es szükség van rá. Nem durva, mert egyáltalán nem vagyok túlsúlyos, csak nem érzem jól magam :(
2014. szept. 1. 19:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Csinálj képet...
2014. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]

Most csak levágtam a fejemet....nem a legjobb kép, de rajta van a lényeg...

2014. szept. 1. 19:31
 7/12 HarciCsiga ***** válasza:

Döntsd el hogy hogyan szeretnél kinézni!


Így: [link] (anorexiás rondaság)


vagy így: [link] (Egy bombázó)


Ha az utóbbi alak a szimpatikusabb akkor először tömegnövelő étrend és súlyzós edzés majd egy szálkásító diéta ha pedig az első akkor rossz helyen érdeklösz :)

2014. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 1. 19:39
 9/12 Sowilo ***** válasza:

Nem említette még senki, de: nincs helyi zsírégetés. Nem tudsz célzottan csak egy helyről fogyni. Ezt csak a női magazinok meg a barátnők állítják a fodrásznál. Vagy mindenhonnan fogysz, vagy sehonnan. Hogy honnan milyen mértékben, a genetikád határozza meg sajnos.


Azt is illik tisztázni: a diéta NEM egyenlő azzal, hogy keveset eszel. Igazából a kaja mennyisége nem függ össze semmivel, csak a minősége. Gyakran megesik, hogy diéta alatt valaki többet eszik mint előtte, még is jobb alakja lesz. Mert a minőség a lényeg. Googlezz rá: szálkásító diéta.


14 évesen nem kéne súlyzóznod egyébként. Otthon fekvőtámaszozz, húzódzkodj(érjen le a lábad, ha nem megy), csinálj lábemelést, és guggolást. Súlyok nélkül. Arra majd ráérsz 1-2 év múlva. A futással vigyázz, mert tudja gyilkolni az ízületeid. Betonon soha, és rendes sportcipőben, ne kínaiban. Mindig melegíts be.

2014. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 blazeeee ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nincs olyan hogy innen vagy onnan fogyunk. Vagy mindenhonnan, hasról, combról, fülcimpáról, vagy sehonnan. Genetika kérdése hogy milyen arányban honnan indul meg a zsír lefelé elsőként.

Ha formás, szép testet szeretnél 1-2 év múlva, akkor javaslom hogy járj konditerembe, egyél többet, építs magadra izomzatot, hiszen az határozza meg a test alakját, formáját, majd később hamar ledolgozod azt, ami nem izomként jött fel rád.


Lehet hogy nem szeretnél izmos lenni, de egy kemény feszes fenék bizony izomból van.


Tömegnövelő étrend, súlyzós edzés, esetleg mellette aerob jellegű mozgásforma ( nem aerobic, az a 90-es évek népbutításának maradványa, köze sincs hozzá ).


Sokat olvashatsz a shop.builder.hu weboldalon, töltsd le a sárga kapszula c. könyvet, és OLVASD EL! MINDEN benne van amire SZÜKSÉGED VAN! nem hosszú, 2-3 óra alatt le lehet tudni.


Az előttem szólónak tök igaza van, ez így van. Ne fuss járdán, betonon, inkább most költs 20.000 Ft-ot cipőre, mint 2 év múlva 80-100.000 -eket kezelésekre. Viszont azzal, hogy 14 évesen ne csinálj súlyzós edzést nem teljesen értek egyet. Aki hülye módjára áll neki edzeni, és 50-60 kilókat emelgetni 14 évesen ( mint ahogy sajnos én csináltam annyi idős koromban, ismeretek hiányában ) annak tönkre fognak menni az ízületei. Így volt velem is, de már nagyjából rendbe jöttek a dolgok, a mozgás és porcerősítő hamar megoldotta( 2-3 hónap ). Persze ez nem azt jelenti hogy kezdd el most, én sem vitatom hogy ráérne még 1-2 évet, de nem lenne kimondottan káros hatása ha ésszel csinálod :)


Ha viszont fegyelmezetten, kezdetekben kis terheléssel dolgozol, megszokja a szervezeted és semmi problémád nem lesz belőle. Persze a könyv ezt is leírja.


Olvasd el a sárga kapszulát, hidd el megéri rászánni néhány órát. Ha a felét megjegyzed több értelmes dolgot fogsz tudni mondani a témáról mint egy OKJ-s személyi edző...


Remélem segíthettem, ha kérdésed adódna írj üzenetet. Olvasóknak is szívesen válaszolok kérdéseikre.

2014. szept. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!