Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves leszek egy hét múlva,...

15 éves leszek egy hét múlva, és el szeretnék elkezdeni egy kicsit bicepszezni. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A combom, vádlim, tricepszem, mellem elég izmos, egyedül a bicepszem az, ami nem túl izmos. Mit lehetne csinálni ahhoz, hogy az is megizmosodjon, és az ízületeim se károsodjanak? Ennyi idősen szabadna egyáltalán edzeni? A húzódzkodás nem megy, mert az izom mellett van rajtam egy kis felesleg is, így ezért ez az egy gyakorlat nem megy.

2014. szept. 2. 21:27
 1/3 Galaxis. ***** válasza:
google... bicepsz edzés
2014. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De még akkor is van hát és váll, has és vádli is. Ha meg a húzódzkodás nem megy, akkor egyszerűen gyenge vagy. Ezt most nem sértésből írom, de ez van. Fejleszteni kell mind a mellet, hasat, hátat, vállat, kart is hogy bírj húzódzkodni, aztán menni fog.


15 évesen elég még szerintem a saját testsúlyos edzés, de annak egy lényeges alapja a húzódzkodás. De vannak frankó rávezető gyakorlatok, amik a fegyencedzés könyvben megtalálhatók.

2014. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Xyrot ***** válasza:

Én azt mondom már bátran edzhetsz..én is ilyen idősen kezdtem el..a teremben mindenki azt mondta, hogy kb a 15-16 év a legjobb az edzés elkezdéséhez..már magyarázatot nem adtak :)

Otthonra saját testsúllyal nem igazán tudok mondani más gyakorlatot bicepszre mint a húzódzkodás..esetleg ha nem akarsz menni terembe, vagy vegyél némi kézisúlyzót, vagy olvasd el a fegyencedzés című könyvet és ott a saját testsúlyos edzésről ír..a követésével megtanulhatsz húzódzkodni is..

2014. szept. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!