Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítene valaki?

Xyrot kérdése:

Segítene valaki?

Figyelt kérdés

A kérdésem lényege az lenne, hogy HIIT edzést mennyire ajánlott e végezni súlyzós edzéssel kombinálva..mi lehet a hátránya/előnye illetve hány naponta érdemes ezt végezni ha heti 4x végzek súlyzós edzést!

Előre is köszönöm a válaszokat!

Nos?



2014. szept. 3. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a HIIT híve vagyok, nekem jobban bejött, mint az aerob.

Én heti 3 napos edzésterven vagyok és mellette heti 2-3 intervallum kardiót végzek szobabiciklin.


Nagyon jól megedzi a kardiovaszkuláris rendszert, amikor elkezdtem annak ellenére nehezemre esett futni, gyors tempóban lépcsőzni, stb., hogy heti 3-szor aeroboztam 50-60 percet.

Fél év alatt úgy megedződtem, hogy már nincsenek ilyen problémáim.


Mindenkinek csak ajánlani tudom, persze az is igaz, hogy vannak, akiknek megnehezíti a tömegelést, ill. szálkásításkor több izmot veszítenek, mint aerobbal.

Nem vagyunk egyformák.


Heti 4 súlyzós edzés mellé én 2 HIIT-et javaslok, természetesen azokon a napokon, amikor nincs kondi.

Heti 1 nap legyen mindenképp pihenőnap.

2014. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm..hát akkor végzek heti 2x HIIT-et..majd meglátom mi lesz..
2014. szept. 4. 07:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!