Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kéne kondiba csinálnom?

Mit kéne kondiba csinálnom?

Figyelt kérdés

Heló!El szeretnék kezdeni járni konditerembe, és szeretnék tanácsot kérni mit kéne ott csinálnom. Fogynom is kéne vele 5-6 kilót, és szeretnék kockahasat a kövi nyárra:D

Nem egy csúcstechnikával felszerelt kondiba járnék, ilyen jobbacska, de nem óriási:D Amit még tudni kel, hogy amikor suliba megyek meg jövök az kb összesen 3km biciklivel(a buszmegállóig), és a kongiterem is ilyen 1,5km oda kb:D

Volt egy könyv amit elolvastam, a kezdő testépítők könyvét, de az a baj, hogy nem tudom betartani abból az étrendet:(



2014. szept. 4. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod betartani az étrendet, akkor sajnos nem is lesz eredmény, vagy csak egy nagyon kicsi.


Mondanám, hogy olvasd el a Sárga Kapszulát, de...

2014. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem érted a lényegét:D nem fogok fél kiló húst megenni egy nap fél kiló rizzsel...Mer nem fogok tablettázni...
2014. szept. 4. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor mindegy mit fogsz csinálni a teremben.
2014. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát beszarok:D Ne mond már nekem hogy a sok kockahas gyurka mind betartanak egy étrendet:D én nem szénné gyúrt állat akarok lenni.
2014. szept. 4. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mit kéne kondiba csinálnom?"


Menni.

Tudod, kondiba csak menni lehet, esetleg futni, sietni, elsétálni, stb.


KondiBAN lehet edzeni.

Edzeni csak valahol (-ban/ben) lehet, valahová (-ba/be) nem.

2014. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A siker kb. 50%-a az étrend, kb. 25%-a a regeneráció és csak kb. 25%-a az edzés.


Szerinted ha a feltételek fele alapból nincs meg, akkor milyen eredményt fogsz elérni?

2014. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De várjunk egy pillanatot. Ha neked csak annyi a vágyad, hogy "kocka hasad" legyen, ahhoz tényleg nem kell sok, csak alacsony testzsír és némi has edzés.

Remélem örülsz a válasznak.

2014. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vissza az étkezésre. Mindegy mit eszek csak számoljam ki az elegendő szinhidrát fehérje stb. által hogy mennyit egyek belőle?
2014. szept. 4. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!