Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány hónap/év kell egy ilyen...

A Császár kérdése:

Hány hónap/év kell egy ilyen test kialakításához?

Figyelt kérdés

Illetve ha ez a célom hány kg súlyt ajánlatos beszerezni? Meg milyen edzéstervet ajánlanátok? Full kezdő vagyok, de már a táplálkozást elkezdtem. :)



Itt a link a testről:


[link]


[link]



2014. szept. 6. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

a csávónak a hasa nem rossz, igaz nincs 'olyan' sok izom rajta.

Ha nem ilyen a testfelépítésed akkor soha.

2014. szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A súlyra a legegyszerűbb válaszoni, akkora amivel maximum 10-12 ismétlés megy. Ez tejesen más súly jelent guggolásnál mondjuk, mint oldalemelésnél (ami akár lehet 20x különbség is)


Az edzés főleg súlyzós vagy saját testsúlyos (súlyzóssal gyorsabb eredményt lehet elérni). Súlyzósnál az edzésterv eleinte 1-2 hónap átmozgató, majd pár hónap kezdő osztott edzés, ezután mehet 3 napos oszott edzés, itt már a testrészek bontására ezeregy variáció lehet.


Hogy mennyi idő, azt nem tudom megmondani, mivel semmit nem tudok rólad, ha egy vékony kevés zsírral rendelkező egyén vagy, akkor lehet fél év - 9 hónap után is hasonló izomtömeged (mivel a srácon tényleg nincs sok) de ehhez jön még a szálkásítás is, mert azért nézz ki "jól", mert kevés rajta a zsírréteg.


Ha már eleve sok zsír van rajtad, célszerűbb eleinte azt leadni, amivel növekszik ez az időtartam.


Ajánlot olvasmány - sárga kapszula

2014. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

állapotodtól függ. 1-3 év saját testsúllyal, inkább nagyobb, 20 feletti ismétlésszámmal.

első 1 évben úgysem lesz jó az edzésed és táplálkozásod, ezért kell folyamatosan tanulni.


sárga kapszulát meg a fegyencedzést fölösleges elolvasni, jobb ha külföldi, tudományos cikkeket olvasol és 1-2 hónapos kísérleteket tartasz.

2014. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
1 éven belül simán!
2014. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha egy év alatt akkor jó. :D

"A táplálkozásod úgyse lesz jó", erre meg annyit, hogy ha úgy érzem hogy nem jó majd kikérem egy ebben járatos személy véleményét személyesen, hogy akkor mégis hogy kellene.

2014. szept. 6. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja eddzek, leszálkásítanék akkor szerintem ennél jobb is lenne a formám. Szóval elég változó.
2014. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!