Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet kox nélkül ilyet elérni?...

Lehet kox nélkül ilyet elérni? (több kérdés)

Figyelt kérdés

kb. ilyen testalkatot akarok elérni majd: [link]


[link]


[link]


3.-on szálkásabb.


kb mennyi idő elérni egy ilyet szteroid nélkül rendes kajával, tápkiegekkel?

ő 16 évesen kezdte én most vagyok 15 és pár hónapja én is edzek heti 4x és a kajával sincs gond. szedek fehérjét meg vitamint meg majd kratint akarok egy fél év múlva. 77kg vagyok, 182 cm és sportos alkatú. könnyen hízó könnyen fogyó. 10 év alatt elérhető a cél szerintetek? heti 4x focizok is.


az utolsó kérdésem még annyi hogy szerintetek hanyas karja van Cena-nak?: [link]


még mielött letámadnátok nem miatta kezdtem el hanem mert szeretem a sportot és akarok eredményt elérni vele majd.


2014. szept. 6. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ők kokszolnak, bár ő nem túl nagy, de tuti nem naturálban érte el. Egyébként elérhető jó genetikával. De nem mindegy, hogy átlag pistikének, genetik freak ödönkének vagy hulladékgenetika józsikának.
2014. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kell a motiváció és "példakép". Ha neked ő az, ő inspirál, úgy szeretnél kinézni mint ő, akkor csináld, nem kell ezt szégyellni.
2014. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sok helyen hallottam hogy Cena nem kokszol meg hogy korán kezdte, a genetikám nem rossz bár ezt még nem tudom megmondani pár hónap után de jó :) ő több mint 20 éve edz rendszeresen.
2014. szept. 6. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
akkor hajrá. De nem kell mindent beszopni, bárki mondhatja magáról, hogy tiszta.:) majd rájössz...
2014. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TallandThin Boy ***** válasza:

10 év alatt elérhető, főleg, ha képes vagy nagy tömeget felszedni. A könnyen hízóból pedig ez jön le, azaz valószínűleg nem ekto- , hanem mezomorf vagy. Tehát a genetikád lehetséges, hogy megvan hozzá (bár íg látatlanban lehetetlen megmondani).


Egyébként Cena pankrátor, így egyértelmű, hogy kokszol.

2014. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem nagy eresztés.
2014. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
foci mellett nem.
2014. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tyler913 ***** válasza:

Soha az életben nem éred el ezt a szintet koksz nélkül,függetlenül attól,mikor kezded és hány évig edzel.

Ha nem akarsz kokszolni (márpedig ennyi idősen semmi értelme ilyenen gondolkodni),akkor válassz elérhetőbb példaképet,vagy nyugodj bele,hogy nem leszel ilyen.

2014. szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!