Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo, Hot Blood 2. 0, Creatin...

Jumbo, Hot Blood 2. 0, Creatine pyruvate tömegelni szeretnék ezek a termékek alkalmasak? Hogy szedjem a jumbot és a creatint? Hot bloodot tudom hogy edzés előtt félórával kell szedni éhgyomorral

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Jumbo-t edzés után!
2014. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

amúgy a jumbo szerintem egy vacak

a sárga tele van zabbal, a zöld meg cukorral

ha mindenképp akarsz edzés utáni tömegnövelőt akkor valami olyat vegyél aminek több mint 30%-a fehérje (és lehetőleg nem szója)

de anyagilag úgy jársz a legjobban ha veszel egy szép nagy vödör 100% wheyt és teszel magadnak cuccot hozzá

én a maltodextrin ajánlom, mert szerintem a dextróznak van valami undorító diós mandulás édeskés utóíze.

kreatin... hát szerintem full felesleges egy kezdőnek

a hot blood pedig gyakorlatilag sok csésze feketekávé, egyébként sincs rá szükséged, mert kezdőként szerintem brutálisan hamar nullázni tudod az izmaidat, nem kell még oda energizáló


DE! van egy titkos fegyver is ám, ami még olcsóbb mint a 100% whey

marha sok csirkemell rizzsel

most itt kissrácok tolják ezerrel a porokat, aztán ha azon a pénzen amit ezekre költenek csirkemellet vettek volna akkor sokkal jobb eredményeik lennének

a tápanyag a lényeg! főleg hogy most 1100 a csontos mell kilója. be kell spájzolni

kiló csirkemell 240g fehérje, kiló jumbo 6* ennyiért nem tartalmaz ennyit

2014. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!