Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan eddzek alkarra?

Hogyan eddzek alkarra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mind a kettő csuklóm eltörött... ( motoros baleset... ) és ez idő alatt mindkét alkarom elsorvadt... még nem tudok emelni, de minél előbb elszeretném kezdeni... eddig sose edzettem rá, ezért nem is tudom hogyan kell.. mennyi idő múlva lehet újra a régi ? illetve kevés ismétlést nagy súlyokkal, vagy sokat kicsivel ?
2014. szept. 7. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

ilyen problémával nem kellene egyenlőre a csuklót erőltetni csuklóbehúzással,csuklóemeléssel.

a függeszkedést kezd el.

megmarkolod a húzódzkodót és lógsz 4-6x 1 percet 2-3 perces pihenőkkel.

2014. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vagy 1-2 kilós súllyal-kalapáccsal végezheted még ezeket a gyakorlatokat 20as ismétléssel-

http://www.youtube.com/watch?v=JgiCXTP_K_8

2014. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a lógás se megy még igazán :/ próbáltam azt már, 20x kb. mennyit? alkarnak sok vagy kevés kell? van annyira macerás izom mint a vádli ?
2014. szept. 7. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:

az invertált evezésre keress rá és abban a helyzetben lógj,úgy könnyebb,mert lent van a lábad.

a linkben van 3 gyakorlat azokból csinálj karonként 3 sorozatban 20 ismétlést,de csak átmozgató jelleggel 1-2 kilóval.

a függeszkedésben erősödj fel az a lényeg.

2014. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ciki, de lehet ez se fog menni még.. :/ 3szor műtötték a kacsóim és szarrá drótozták
2014. szept. 7. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:
oké,akkor vegyél egy powerball-t,azt is szorítani kell és közben mozgatni a csuklód,kezdésnek ez meg a kalapács elég is lesz.
2014. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerencsémre van powerballom :) törés előtt elég sokat használtam :) remélem hamar rendbe jövök és minden olyan lesz mint régen :D köszönöm :)
2014. szept. 7. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!