Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van aki képtelen izmosodni?

Van aki képtelen izmosodni?

Figyelt kérdés
Van olyan ember akinek akármilyen jó edzésterve étrendje van, de csak nagyon kicsit nő izom terén tömegnövelő edzéssel?

2014. szept. 8. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vannak rosszabb genetikájú emberek, de azért ők is tudnak eredményt elérni, csak lassabban.
2014. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy valaki képtelen max kevésb é mint más
2014. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet vannak ilyen genetikai emberek. Mindent el tudok képzelni. De extra ritka lehet. Mondjuk tomeget novelni mindenki tud. Az lehet max hogy izmosodni nem
2014. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te lennél ez az ember?
2014. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem, középiskolában van egy osztálytársam, aki csak szálkásodik, és elég furán néz ki.
2014. szept. 8. 23:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Keveset eszik.
2014. szept. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de kitudja,hogy milyen betegségek nem léteznek :)
2014. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azok nem izmosodnak akik szerint a izom fő építő elem a fehérje kokx!
2014. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van egy Lizzie Velásquez nevű nő, aki egy olyan nagyon ritka betegségben szenved, hogy nem marad meg rajta sem zsír, sem izom, pedig rengeteget eszik. Valahol azt olvastam, még 1-2 ilyen ember van a világon.
2014. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ez beszólás volt montez akkor köszi. Ha meg nem akkor én csak arra gondoltam 7 milliárdan vagyunk a földön rengeteg betegség meg fejlődési rendellenesség el tudom képzelni hogy valakinek épp olyan hogy nem képes izmosodni.
2014. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!