Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Átlagos mennyiségű étrenddel...

Átlagos mennyiségű étrenddel is lehet izmosodni?

Figyelt kérdés
Ha nincs meg a kalória többlet csak olyan átlagosan kajál valaki akkor izmosodhat/formásodhat?

2014. aug. 11. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi az átlagos. De eleinte kevésbé jó étrenddel is fejlődsz.
2014. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig lehet...de ez függ a genetikádtól, meg attól is hogy neked milyen az átlagos kajálás.
2014. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eleinte igen, de ahogy nősz és nagyobb lesz a tömeged mindig annyival kevesebb lesz a kaja ha mindig ugyan annyit eszel. Persze a genetikán is sok múlik, mert szerintem mindenki látott már olyan embert aki magasról szart arra hogy mit eszik, sok szemét kaját stb. és mégis jó forma volt.
2014. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet. Pizza és peksütit nyom leginkább és brutál a forma, kb atletic szint. Persze cucc az megy nála. :-)
2014. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont oszt. társam ilyen:D Gyorskaján élt, piált, nagy cigis, füvezik és 14 évesen eléggé jól nézett ki... ehhez még hozzájön hogy rendszertelenül edzett és csak húzódzkodott meg fekvőtámaszozott
2014. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Genetika függő, van aki úgy fejlődik szar kajával, mintha kiszámolt étrendje lenne.
2014. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
átlagos az hogy nem figyelem hogy mennyi kalóriát viszek be csak akkor eszem amikor éhes vagyok
2014. aug. 11. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!