Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hete kezdtem a sulyzos...

Vivien t kérdése:

2 hete kezdtem a sulyzos edzest mit egyek hogy fejlödjenek az izmaim?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 13:51
 1/7 anonim válasza:
2 hét alatt ne várj csodát, légy türelmes és dolgozz sokat.
2014. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit EGYÉL?

Sok fehérjét például, az tuti. Persze a cukros kaját azt kerüld.

Edzés utáni fehérjefogyasztás nagyon fontos. Gondolom nincs tápkiegészítőd, ezért edzés után mondjuk tojást vagy húst.

2014. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Xyrot ***** válasza:

Olvasd el a sárga kapszula című könyvet ami ingyen letölthető..keress rá!

Addig is 2-3 hónapig menjen kezdő átmozgató edzés vagyis heti 3 alkalommal edzel de ilyenkor szinte minden izomcsoportot megmozgatsz picit..a lényege, hogy a gyakorlatok helyességét tanuld meg (erre fogsz később alapozni mindent..ha nincs meg az alap a tető sem lesz meg!)

Minden izomcsoportra végzel 1-2 gyakorlatot 3-4 sorozatot és 15-20-25 ismétléssel (a lényeg, hogy hozzászokjanak az effajta mozgáshoz az ízületek, izmok és megtanuld helyesen végre hajtani)!

Ezután szintén úgy 2-3 hónapig végezz kezdő átmozgató edzéstervet és így tovább! Az étkezésre figyelj oda, tehát pékárut, üdítőket és a cukros élelmiszereket messzire kerüld :)

Próbálj 4-6 alkalommal étkezni egy nap és minden étkezés tartalmazzon szénhidrátot, fehérjét és zsírt célodnak megfelelően! A könyvben választ kapsz majd a miértekre!

Szép napot!

2014. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrendet egyél. Googleba: alapismeretek
2014. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.az étkezéssel nem lesz gond eddig is sok rizst halat zöldséget es keves gyümit ettem.35 eves vagyok 165 cm es 50kg. Feherjeporbol melyik lenne a legjobb?
2014. szept. 10. 13:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok jó van, pl mhn whey, myprotein impact, scitec 100 whey prof, biotech nitro pure whey gold, twinlab whey fuel, stb. én mhn wheyt veszek, ez jóáras.
2014. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elkezdtem olvasni a könyvet...érdekes dolgok vannak benne.köszönöm
2014. szept. 10. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!