Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Még kezdő vagyok 5 hónapja...

Még kezdő vagyok 5 hónapja tornázok de kellene felszedni pár kilót nagyon nehezen hízok hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Vettem Brutal gainer-t(banán) hogyan szedjem? Mindig csak edzés után? az van rajta a dobozán hogy 150g kell innom.Az úgy jó ha edzés után iszom és szünet napokon külön iszok proteint vagy nyomjam minden nap a gainert?

2014. szept. 9. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak edzés után igyál tömegnövelőt, napközben ne csesztesd az inzulinszintet cukros tömegnövelővel.

Tömegnövelő ÉTREND kell, attól fogsz izmosodni, nem egy tápkieg számít!

2014. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tömegnövelő étrend kell.

Lásd itt a keresőbe beírod rakás ilyen kérdés van, vagy a google: alapismeretek, sajnos az olvasás elkerülhetetlen

2014. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen egyetértek veletek köszi a hasznos választ.Csak kajám nem az igazi, próbálok oda figyelni rá de nem mindig sikerül sokat vagyok suliban is keveset tudok itthon lenni egészséges rendes kaját enni.De próbálok figyelni.
2014. szept. 9. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
vigyél magaddal.
2014. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!