Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az jó, hogy ha nincs konkrét...

Davii kérdése:

Az jó, hogy ha nincs konkrét edzéstervem?

Figyelt kérdés

Ezen azt ertem, hogy nincs hivatalos edzestervem, hanem valtozo neha teljesen mast csinalok az elozo heten mint a kovetkezon. Olykor meg az adott izomcsoportokat is valtozoan rakom ossze, azaz egyik hetfon mell melle vall jon, kovin mell melle tricepsz.


Esetleg edzestervet hol tudok nagyon jot szerezni? 4 eve edzem de meg van mit tanulnom. 90kg vagyok 173cm, 43cm bicepsz, pici pocak van, szeles vall stb. :)



2014. szept. 11. 14:04
 1/4 Galaxis. ***** válasza:
nem jó
2014. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy nem mindig ugyanazokat a gyakorlatokat csinálod, az teljesen jó. Hogy magát a bontást is variálod, az is jó, mindaddig, amíg így nem ütköznek az izomcsoportok edzése. Tehát egymást követő napokon ne kapjon ugyanaz az izomcsoport terhelést (részlegesen se). Azt kell figyelni, hogy hátnál részben a bicpesz, mellnél részben a tricepsz kap még terhelést.


Nagyon jó edzésterv meg nem létezik.

2014. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 HarciCsiga ***** válasza:
izomtömegben akkor fejlődsz nagyot ha adott gyakorlatokban is fejlődsz az én véleményem szerint és ha össze vissza cserélgeted a gyakorlatokat a sorrend mindegy akkor nem fogsz olyan gyorsan fejlődni az adott gyakorlatokban
2014. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az izombontást 6-8 hetente változtatom, a gyakorlatok közül párat variálok hetente is. Nálam ez jött be, de nem vagyunk egyformák.
2014. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!