Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 183 cm magas 16 éves fiú...

183 cm magas 16 éves fiú vagyok. Valaki eligazítana picit?

Figyelt kérdés

Körülbelül 7 hete edzem,súlyokkal,edzzőteremben.Körülbelül 10 napja táplálkozom helyesen,igyekszek minél több szénhidrátot bevinni. 5 napja használom a pronutrition Pro Mass nevű tápkiegészítőjét,és látható már az eredménye.Viszont picit félek,mivel kezdek elég látványosan hízni tőle.Nem szeretném hogy nagyon "húsos" ,hanem inkább szálkás izmokra pályáznék.

Az lenne a kérdésem ,hogy ha ugye 3 hétig tart a tápkieg. akkor szedjem addig,és kockáztassam hogy meghízom,vagy azt amit felhízom le fogom-e könyebben adni,illetve szálkásítani :) ?

TUdom,viszonylag fura megfogalmazás,de aki ért hozzá,az kérem próbáljon valamilyen úton-módon segíteni :) .Köszönöm előre is.Ha valami nem érthető,akkor kérdezzétek emg válaszban,vagy privátban .

Előre köszönöm.



2014. szept. 12. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Úristen.

Kezd itt:google alapismeretek

2014. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Na figyu: nem tudsz szálkásan izomtömeget növelni, hacsak nem vagy extrém ektomorf. De nem vagy, mert hízol. Mindig jön zsír is tömegeléskor. Kisebb kalória plusz kell és akkor nem jön annyi zsír, de akkor sem tudsz szálkásodni izomnöveléskor. Zsírleadáshoz ugyanis kalória mínusz kellene. De akkor meg nem tudsz izmosodni. Remélem érthető. :)
2014. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hétfő : Mell

Kedd : Kar

Szerda : Láb

Csütörtök : Váll

Péntek : Hát

5 napos edzzésterv.váltsak 3 naposra :) ?

Kaja :

Reggel 8: rántotta 4 tojásból (4 fehérje,2 sárgája), 70g gabonapehely tejben.

Reggel 11: két alma(vagy gyümölcs)

Délután 1 : 100g barnarizs ,csirkehússal.

Edzzés előtt fél órával Pro Mass shake

Edzzés után 1 Pro Mass Shake

Délután 5 : Joghurt/kefír,hal/halkonzerv

Este fél8/8 óra : Zöldség/gyümölcs saláta

(Kenyeret nem eszem ,csak ritkán,azt is csak azért ,mert félek nehogy lisztérzékeny legyek)

2014. szept. 12. 18:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Zöldség hiány probléma elfogsz savasodni.

Szerintem kevés a fehérje.

az edzés meg kajak rossz

2014. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez így full szar. Eleve minek neked heti 5 edzés, ha még most kezdted? 3 napos teljes testessel kellett volna indítani 2 hónapig, majd utána mehet heti 3 napos osztott, majd később esetleg 4 napos.

A kaja meg még rosszabb! Minek iszol edzés előtt cukros tömegnövelőt? Edzés után kellene és utána rá 40-50 percre még egy húsos-szénhidrátos-zöldséges kaja, pl csirke-rizs-zöldség. Este pedig még sovány túró.

2014. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem akartam ilyen keményen fogalmazni így hát vissza fogtam magam :D hátha nem veszem el a kérdező kedvét a konditól :D
2014. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem veszitek el a kedvem.Nem vagyok az a típus aki a negatív kritikát roszul értelmezi. Ha engem így kijavítanak,akkor én azt figyelembe veszem,és igyekszem okulni belőle,nem hogy elmenjen a kedvem :) .Jöhet a többi tipp :) .
2014. szept. 12. 18:31
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ment privátban az edzésterv és a kaja is.
2014. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nektek pedig a zöld kéz. :)
2014. szept. 12. 18:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Helyes.

Mindenféleképp olvasni kéne mert most így leírni mindent,hogy mit miért az sokáig tartana.

Google vagy itt az oldalon is van rakás kérdés.

Szerintem nincs olyan alap kérdés amit ne válaszoltunk volna meg legalább 100x.

2014. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!