Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért kötekednek állandóan?

Miért kötekednek állandóan?

Figyelt kérdés

Már unom,2013. januárjában kezdtem el edzeni,májusban abbahagytam,majd most szeptemberben újra kezdtem. Leső hét volt ez,amelyiken kajára figyeltem,próbáltam időre/grammra pontosan enni. Folyamatosan kaptam/kapom elég sok embertől,hogy "Mi az,hogy te rizset hozol az iskolába" meg fehérjét szedek stb. Még abba is belekötöttek,hogy a Rizst nem villával,hanem kanállal ettem.

Egyszerűen már idegesítenek,ha tudnék elmennék szünetbe máshova kajálni,csak nincs rá időm. Hiába mondom,hogy egészségesebb,mint a szendvicsük , ők szarnak bele,cigiznek meg mindig isznak,nem érdekli őket az egészség. Folyamat kifiguráznak,közelemben vannak egyből jönnek feszengve,ha mellém és egy másik ember mellé be akarnak állni,akkor egyből megszólnak,hogy "jajj egy gyúrós mellett nem férni" Igazából én érzem magam kellemetlenül,hogy edzek.

Ja és mindezt úgy,hogy soha nem vágtam fel azzal,hogy én edzek stb, Iskolában meglátnak más olyat,aki szintén edz egyből megy az,hogy biztos kokszol,fel van fújva,mert nagyobb az átlagnál.

Kajak ilyen rohadt szar a társadalom?



2014. szept. 13. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szard le egyszerűen a gyökereket.

Majd rajönnek..a tarsadalom ilyen:ha valaki barmiben sikeresebb is náluk azt probaljak lehúzni. Ha hagyja akkor főleg.


Vagd pofan legkozelebb az egyiket.

2014. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi van velem is.

Nyugodtan nevesd ki őket!

A cigi, pia egyértelműen sokkal egészségesebb mint a rizs és a fehérje, nem tudtad?

2014. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De megölném az összes ilyen rosszindulatú, buta ostobát.
2014. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert az emberek buták! A saját nyomorukat nem viselik el és Téged baszogatnak.
2014. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
AZ egészben a vicc az,hogy még azok is ezt csinálják,akik "barátok" ,emiatt tök egyedül érzem magam.
2014. szept. 13. 21:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerős.
2014. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ennek nincsen köze se a gyúráshoz,se a kajáláshoz.

egyszerűen alsóbb rendű vagy a csoporton belül a viselkedésed alapján,egy béta akinek lehet szívni a vérét,mert mindent eltűr és magyarázkodik.

ha ez neked nem tetszik,akkor változtass rajta ne nyafogjál.

2014. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"jajj egy gyúrós mellett nem férni" válasz: te még pont elférsz azzal a "nagyon fejlett" izomzatoddal.
2014. szept. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 7-es jól írta. Nem a gyúrás miatt kötekednek, hanem mert olyan a karmád, hogy bevonzod a kötekedőket. Tudat alatt vagy akár tudatosan már előre rettegsz attól, hogy ki és mikor fog veled kötekedni. Ennek nincs köze a gyúráshoz, ha sovány lennél akkor a soványságoddal csesztetnének, ha kövér lennél, akkor a kövérségeddel, stb.
2014. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
45%
Igen sajnos a társadalom nem bírja elviselni ha valaki különb az átlagnál (erre jó példa Madács:Ember tragédiájának görög vagy athéni színe) de ezzel nem lehet mit csinálni.Engem mióta élnek kiközösítenek és csúfolnak.Meg kell tanulni vele együtt élni.Inkább viseld el a sok sértést mint az hogy feladod az elveid és az élt módod csak miattuk és te is velük együtt az ő életformájukat követve megássátok a saját sírotokat.Kitartás fognak még irigykedni.
2014. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!