Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 172 cmesen a workout milyen?...

Fesnesg kérdése:

172 cmesen a workout milyen? Kifejtve lentebb

Figyelt kérdés
szóval 170-172 cm körül vagyok kb. 18 éves srác és egy ideje elkezdtem street workoutozni és hozzá néha kicsit súlyzózok, de azt csak 5 kg-val általában. a lényeg, hogy mivel nem vagyok egy magas ember nem fogok rosszul kinézni workoutos testtel, persze nem az ilyen atom profi work outos test,hanem olyan diszkrétebb? mert ugye robert downey jr -nak a sherlock homesos filmben eléggé kidolgozott teste van pedig ő is csak 172-4 cm. mit gondoltok? előre is köszönöm a segítő válaszokat!:)

2014. szept. 14. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz rosszul kinézni, sőt még nagyon izmos sem leszel, szóval ettől ne tarts. De a kinézet az genetika és étrendfüggő is!
2014. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy nem leszek izmos? a street workout véleményem szerint elég jó izmokat csinál. te mire gondoltál?
2014. szept. 14. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Kinek mi az elég izmos? Nálam az ott kezdődik, hogy Lénárd Lajos. De ha neked elég egy kisebb forma, akkor bőven jó lehetsz. Ezt írtam is, csak a lényeget nem láttad, hogy étrend és genetika is kell hozzá.
2014. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oh értelek! köszi a választ!
2014. szept. 14. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!