Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen bajom lehet egy gyenge...

Milyen bajom lehet egy gyenge kezdőknek való illegális készítménytől?

Figyelt kérdés

Primabolan állítólag kezdőknek való meg a deca is.

1 éve tornázok a kajálás rendben van szedek fehérjét is szépen izmosodom de nagyon lassan.A barátaim sokkal gyorsabban nőnek mint én. :(


A durvább legális készítmények is vannak olyan hatásosak mint azok a szteroidok amiket írtam?


Epozin o2 nt - Ez mit csinál?

Deca,Primabolan - És ezek mit csinálnak?


Rossz a genetikám ez a baj.Kicsit el is vagyok hízva.

168cm magas vagyok/22 éves/75kg


És ha ezeknek a gyengébb szteroidoknak csak a felét szedném?


A kúra befejezése után fog kelleni valami antianyag féleséget szedni ugye?


2014. szept. 16. 04:11
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon nem értesz hozzá, így ne koxolj. Azt honnan vetted, hogy a deca az gyenge? Nem az! És tesztot még nem is írtál, pedig ezek mellé mindig kell, különben annyi a cerkának. És igen, kell utókúra is. De mondom, ha ennyire nem vagy képben, akkor felejtsd el.
2014. szept. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs rossz genetika, csak gyenge akarat.
2014. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom myilen legális készítményekre gondolsz. Léteznek, de hogy te hozzá tudnál jutni azt kétlem.
2014. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Illegálist írt a kérdező. Egyébként ezekhez bárki hozzájut, nem nehéz dílert találni. Az más kérdés, hogy miket adnak el neked.:)
2014. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"A durvább legális készítmények". Amikre én gonodolok azok a hormonkészítmények amiket a zseni kémikusok állítanak elő úgy, hogy változtatnak egy kicsit az anyagon (ha jól tudom) és akkor már legális, mert nincs a tiltólistán. Ha, jól tudom ugyanez megy a designer droggokal. Magyarország viszont, nem veszi észre, hogy aki be akar tépni az úgy is be tud, ráadásul legális (ez sokkal veszélyesebb mint a fű).
2014. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, nincsenek durva legális szerek. Ennyi. Legalábbis izomépítés terén.
2014. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!