Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel dobhatom fel a zabpelyhe...

Mivel dobhatom fel a zabpelyhet? Ami adna neki egy kis ízt.

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
protein
2014. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kókuszreszelék, mazsola, aszalt gyümölcsök, szárított banánkarika
2014. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nincs jobb mikor a reggeli zabpelyhedet kávés vagy tiramisus proteinnel dobod fel :) tehát, fehérjeporral :)
2014. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fagyasztott gyümölcs, málnát szoktam rászórni, ma kókuszreszeléket raktam :) De raktam már rá fahéjat, kakaót.
2014. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Fahéj, mazsola, reszelt dió, kevés őrölt gyömbér (kissé csípős ízt ad neki), esetleg még olvasztott vaj.
2014. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

#5-ös:


Inkább darált dió. De a változatosság kedvéért mazsola helyett banánkarikák is szóba jöhetnek.

2014. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
fúúúj mazsola :)
2014. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

#5-ös:


A zabpelyhet nemcsak nyersen lehet alkalmazni, de főzve is, akkor angol reggelit, zabkását (= porridge) kapunk. 4 adag így készül: kell hozzá 12 dkg durvább fajtájú zabpehely, 3/4 liter víz, 1 csipet só.


A zabpelyhet a forrásban levő vízbe szórjuk. Puhára főzni kevergetve 20-30 perc alatt lehet, fedő alatt, míg a vizet fölveszi. Ha megpuhult sóval ízesítjük és mégegyszer jól átkeverjük


És aztán lehet hozzáadni mindenfélét, amit már ajánlottunk, variálva is lehet persze. Ízlés szerint mézzel, fahéjjal, "fúúúj mazsolával", dióval, stb. még finomabbá tehetjük.

2014. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
10 dkg sovány túró, plusz egy natúr joghurt két édesítővel. Nekem így bejön. A túró elhagyható, akkor csak szénhidrátot tolsz.
2014. szept. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én ma reggel kicsit megmikróztam és dobtam bele egy kis natur joghurtot, meg fahéjat, jó szar volt... :)

Kókusz jó, meg alma, édesítő fahéj... Mikor mi akad a kezembe. :)

2014. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!