Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hát (fájásra) gyakorlat?

Hát (fájásra) gyakorlat?

Figyelt kérdés

Tudom nem egy tipikus testépítés kérdés...de melyik gyakorlatokat ajánljátok, hogy megerősítsem a hát izmaiamt, és amivel kib*szottul kitudom magam ropogtatni(mert ez segít a legjobban)? Voltam egy csontkovácsnál, kiropogtatott ahogy kell, de mindössze 2 napig volt hatásos, és annyi pénzem pedig nincs, hogy minden 3. nap odaperkáljak 3000 forintot.

A masszázs az szerintetek segíthet a dologba?

Egyébként a hátfájás egy baleset után alakult ki, valószinűleg az izmaim elszakadtak, vagy csak nagyon megrándultak. Az első 2 hétben a baleset után, allig tudtam leülni és felkelni, egy poharat is fájásokkal emeltem el a asztalról.


2014. szept. 20. 13:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném, hogy tegnap voltam mágneses rezonancián, a gerincem ideális, szóval nem azért fáj, mert gerincferdülésem van. Az idegek se nincsenek becsípődve, egyedül azt mondták, hogy a koromhoz képest kissé jobban kivannak kopva a porcogók, de ez genetika, és még mindig csak minimális eltérés az átlagtól.
2014. szept. 20. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!