Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Úgy is jó, megfelelő?

Úgy is jó, megfelelő?

Figyelt kérdés
Ha teljes testedzést csinálok.De azt csak heti 3 alkalommal(hétfőn,szerdán,pénteken).És nem is akarok osztottra áttérni.
2014. szept. 21. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, így is lehet fejlődni. Eleve kezdőknek kb két hónapig heti 3 napos, teljes testes ajánlott, de utána is maradhat. Egyéni döntés kérdése.
2014. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és miért akarnád ezt kérdező?
2014. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért mert alapjában véve meglehetősen lusta vagyok.

De ha elkezdem akkor már ledarálom a gyakorlatokat egymás után.Nincs türelmem "osztogatni".

2014. szept. 21. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Osztottnál is lemehetsz 3-szor egy héten és ugyanúgy ledarálhatod a gyakorlatokat. Nem értem hol a különbség ilyen (lustaság) tekintetben.
2014. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamiért nekem is élvezetesebb a teljes testes, mivel nem szoktam várni az izomcsoportonként a gyakorlatokra, hanem, ha befejezem az egyik izomcsoportot, rögtön megyek a következő gyakorlatra, és a sorozat között pihenek, meg nem gyilkolok meg egy izmot 1 edzés alatt, tehát annyira nem is megerőltető. Igaz, én most a kevés alkalom miatt csinálom, de 2 hét és újra osztott edzésterv. :)
2014. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jó.

Ezzel az edzéssel is az átlagemberek kb. 90%-ánál jobb vagy.


Előbb-utóbb úgyis eljön az idő, amikor majd át fogsz térni magadtól, akár kíváncsiságból, akár unalomból, akár azért mert megállsz a fejlődésben, szóval emiatt ne görcsölj.

2014. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!