Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mellizom + hasizom gyakorlatot...

Mellizom + hasizom gyakorlatot ajanljatok!? 22L

Figyelt kérdés

#kiváncsiság #A GOOGLE -RE VAGYOK #VBELEMENYEKRE #H MELUYIK A LEGJOBB AKI MAR PROBALTA
2014. szept. 21. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
ott a google, nagylány vagy már... egyébként legegyszerűbb és leghatásosabb hasra a lábemelés, mellre pedig a fekvőtámasz, illetve tricepsz gyakorlatok is jók, mert a mellizom tricepszezés közben is besegít valamelyest.
2014. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
2014. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én ezt csinálom, illetve fekve súlyt emelek.

https://www.youtube.com/watch?v=w5YfotRJ5sk

2014. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

jééé, és látod kérdező te is rögtön a googlre gondoltál.. milyen érdekes hogy valaki ennek ellenére 22 évesen ide jön.


Pedig feltételezhető hogy 22 évesen már ismeri xy a googlet. Néha csak úgy virít a sötétségben a kérdésekről a feltűnési viszketegség stb. Na nem feltétlenül pont ez.. de ezt is minek ide írni? a google-ben 1000-szer jobb válaszokat találsz..

2014. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

írd be google-be: madbarz.

facebook oldalukon nagyon sok jó kis saját testsúlyos edzésterv van, fekvőtámaszok, lábemelések, ami neked kell

2014. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 RRR válasza:

szeretkezz

az még a lelked is "edzi"

2014. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
ja bocs úgy értem második,, te gondoltál a googlre.. lol
2014. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hardy Weinberg ***** válasza:
Vállalok páros intervallumtréninget kondíciójavításra. Érdekel?
2014. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem a google-re vagyok kivancsi :D ,hanem sajat tapasztalatokra ,velemenyekre, hogy tudjam osszegezni melyik a leghatasosabb.
2014. szept. 21. 21:27
 10/10 anonim válasza:

hmmmm, kérdezd meg az edző társaid, vagy magát az edzőt a sportokban amit csinálsz.


Szerintem egy sport edző tud hasznos tanácsot adni ilyen téren,, komolyan.

2014. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!