Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen "formában" vegyem a...

Milyen "formában" vegyem a zabot? Protein turmixba szeretném bekeverni?

Figyelt kérdés
Most néztem a boltban lehet kapni zabpelyhet, zablisztet, meg zabot szemesen! Na most melyiket ajánlanátok ha én proteinturmixba (whey pro) szeretném bekeverni? Azt hallottam olvastam, hogy a legjobb szénhidrát forrás, mindentől jobb (barnarizs, édeskrumpli)! Arra gondoltam szemesen megveszem és (mákdarálóval) ledarálom finom szemcsésre és azt töltöm a proteinbe! Helyettesíteni szeretnék vele egy két étkezést a főétkezések között!

2014. szept. 22. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megveszed a zabpelyhet, és vagy erre öntöd rá a turmixot és kanalazod vagy ledarálod, beleöntöd a shakerbe és megiszod.
2014. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sima szemesként vegyem a zabot vagy zabpelyhet vegyek?
2014. szept. 22. 13:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem zabot írtam, hanem zabpelyhet..
2014. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Komoly szaktudásról teszel tanúbizonyságot, a zab egy külön anyag mint a zabpehely (legalábbis te nem zab-ot írtál hanem zabpelyhet) mintha két külön anyagról lenne szó!! Már utánanéztem, nem is tudom miért tettem fel ide a kérdést, a "szakértők" csak a kezdők leoltásában profik :)
2014. szept. 22. 16:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem zabliszt vagy zabpehelyliszt formában érdemes, amit vagy ledarálsz magad, vagy veszel eleve olyat valami bioboltban, vagy a Myproteintől az Instant Oatst, ami ráadásul kapható ízesített verzióban.

Darabosan szerintem nem lenne valami guszta meginni, esetleg kanalazni, de az már zabkása tán.

2014. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz! Igen én is néztem így egyszerűbb megvenni zablisztként és kész!
2014. szept. 22. 16:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt kérdezted, miután írtam, hogy zabpelyhet vegyél:

"Sima szemesként vegyem a zabot vagy zabpelyhet vegyek?"

Leírtam, erre visszakérdezel, én meg válaszoltam, hogym inek kérdezed meg, ha egyszer már leírtam a véleményed.


- Vegyél A-t.

- Mit vegyek A-t vagy B-t?

- Nem B-t írtam...


Fuck logic.

2014. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ülj le fiam egyes :)
2014. szept. 24. 18:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is, csak nem értem, hogy akkor miért álltál fel és pofázol tovább. :D
2014. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ne okoskodj már itt hülyegyerek :/
2014. szept. 26. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!