Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A BCAA xpress-et kúraszerűen...

ASDsuperboy kérdése:

A BCAA xpress-et kúraszerűen érdemes szedni vagy a folyamatos, mindennapos szedés a "jobb"?

Figyelt kérdés
most kedzem el először szedni, a 125 tablettásat fogom megvásárolni de arról hogy hogyan kell szedni (kúra vagy folyamatos) nem kaptam elég információt. válaszotokat előre is köszönöm
2014. szept. 22. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasgass még a témában, és ha rájössz hogy mi is az a BCAA akkor nem lesz több kérdésed a szedésével kapcsolatban.
2014. szept. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom ezzel sokat segitettel!:) egy egyszavas valasstal is beertem volna, azzal is elorebb lennek:D
2014. szept. 23. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megfogadnád a tanácsom akkor utána rájönnél hogy valóban segíteni akartam. Először is! Ha már ilyet akarsz venni akkor az a minimum hogy beütöd legalább a shop builderen, ahol az első mondatban leírják hogy aminosavról beszélünk. Az adagolásnál leírják hogy alkalmas edzés előtt, alatt, után...tehát bármikor. Ha kicsit is érdekelne a testépítés akkor annyit már tudhatnál hogy az aminosavak a fehérje építőkövei. Tehát ha kicsit durván fejezem ki magam akkor te most azt kérdezed hogy a fehérjét kúraszerűen vagy folyamatosan használd. Nem tudom itt kezd e már leesni a dolog lényege. Nem baj ha nem értesz hozzá, és ne hidd hogy oltani vagyok itt embereket. Egyszerűen ha te nem vagy tisztában azzal hogy hogyan kell használni, akkor azzal sem vagy tisztában hogy mi az, tehát neked ez felesleges. Ha rám hallgatsz ne használd, mert ennek leginkább komoly diétában vagy nagyobb szerepe, de egy kezdőnél teljesen felesleges termék. Használd az alapokat! :)
2014. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!