Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok olyan tápkieg fehérjé...

Tudnátok olyan tápkieg fehérjét ajánlani, amitől nem produkálom ezt a tünetet?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve űzöm a testépítést és, az a baj hogy allergiás vagyok a fehérje porokra, mindig pszoriázisos (piros foltokban hámlik a bőr) lesz az arcom tőle, ha szedni kezdem, próbáltam már több terméket más-más gyártótól, de eddig egyik sem vállt be, viszont tápkieg nélkül már nehéz fejlődni azontúl, hogy az étrendemet próbálom a lehető legtöbb fehérjében gazdag étellel megpakolni. A bőrgyógyász azt mondta, hogy ezekre hiába van az írva h pl 100% tisztaságú, mert nem az bár nem tudom h egy 70 éves nő mennyire ért ehhez :D

2014. szept. 25. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Használj, minőségi izolátumot. Drágább, de annál tisztább nincs. Versenyzők használják verseny felkészülésnél. Meg van a hydro-izolátum.
2014. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, utánanézek :D
2014. szept. 25. 23:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Válthatsz marhaproteinre is vagy tojásproteinre. De ha tápkieg nélkül szilárd kajából is meglenne a napi 2g x ttkg fehérjéd (húsból, tojásból, túróból) akkor is ugyanúgy fejlődnél, mint az aki a fehérjebevitelének egy részét tápkiegből fedezi.
2014. szept. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mi is az, ami a problémát okozza, melyik összetevő?
2014. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez az amit senki nem tud, hogy pontosan melyik az az összetevő. Szilárd kajából nem tudom sajnos minden nap bevinni azt a mennyiséget :/
2014. szept. 26. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!