Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 5x 63 perces kardió...

Heti 5x 63 perces kardió (konditermi gépeken) mikorra és milyen eredményt hoz?

Figyelt kérdés
Futópad, szobabicikli, taposógép, ellipszis. Egy hete edzem így. (15/L, 48 kg, 168 cm)

2014. szept. 26. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél elérni vele? Mert izmot nem dob rád, fogynod meg nem kell ilyen adatok alapján.
2014. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen adatok alapján elég vékony vagy...

Milyen eredményt vársz mégis?

2014. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Combról szeretnék fogyni és fenékre izmosodni.
2014. szept. 26. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Na az egyszerre nem megy.

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

Ráadásul olyan sincs, hogy helyi zsírégetés. Nem lehet irányítottan fogyni. Genetika, hogy ki honnan milyen ütemben tud leadni zsírt. Izomnöveléshez meg nem jó a kardio edzés, jóval nagyobb terhelés kell. Fenékre: súlyzós guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás.


Szerintem olvasd el a sárga kapszula című könyvet, mert így nagyon nem vagy képben és több oldalt kellene írnunk.

Szóval googleba: sárga kapszula pdf.

2014. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!


Hát igen, 15 éves vagyok és egy hete vágtam bele.

2014. szept. 26. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!