Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nincs pénzem "rendes...

Ha nincs pénzem "rendes kajára" akkor sohasem lehetek szálkás és nem is lehet kockás a hasizmom?

Figyelt kérdés
Elsőre biztos, hülyén hangzik, ahogy elolvasod, de mindenhol az olvassa az eber, hogy hiába edzzel hasra és törzsre eleget, ha srosszul eszel. Néztem én szálkásító étrendeket, meg szeretnék is jobban enni, de egyszerűen nincsen rá pénzem. Ha eszek, vagy gyorskaját vagy hideget eszem. Ha az ember nem engedheti meg magának a helyes étrendet gyakorlatilag feleslegesen edz, ha a szépen kidolgoztt test a cél?

2014. szept. 29. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Van aki így eszik amit írtál és mégis szálkás. Ugyanis erősen genetikafüggő a forma. Te most ugye nem eszel úgy, mint ahogy egy jól összerakott diétában van. Így most van kockahas, szálkás forma nálad? Nincs. Akkor neked nem elég így enni. Ilyen egyszerű.
2014. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ne értsd félre, többen mondták, hogy jó genetikám van, gyakorlatilag, alig edzegetek és mégis olyan szépen formálódok, mint aki heti 3-szor terembe jár, de nincs meg hozzá az alakata. Azonban a hasam/törzsem nem olyan mint amilyennek szeretném. Ottvan rajta , hacsak vékony is, de az a vékonyka zsírréteg, amitől nem tudok megszabadulni. Olvastam, hogy a kardió lehet erre megoldás, ebben az esetben : Kardió + rossz étrend szintén vezethez szálkás testhez? :)
2014. szept. 29. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:
lehetsz vagy 60-70kilo napi fél kilo csirkére meg egy zabpehelyre nincs pnzed??fél kilo csirke 600 zabpehely 200.800ftod naponta nincs??addig örülj mig ennyi nálam 2ezer fölött van
2014. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elfogynál totálra izomból, ha nem menne magas fehérjebevitel a szálkásítás során.

És azt sem értem, hogy gyors kajákra van lóvéd, akkor húsra miért nincs.

2014. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A magas fehérjebevitel nem azoknak ajánlott akik tömeget növelnek vagy izmot építenek? Én nem akarok már nagyon izmosabb lenni...


Jah és a gyors kaja alatt nem azt értettem, hogy bemegyek a plázába és eszek egy gyrost 2000ft-ért, hanem veszem a 200ft-os tescos pizzát és a többi....

2014. szept. 29. 19:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem vagy képben, akkor olvass kicsit: googleba-alapismeretek.

Pont hogy szálkásításkor kell magasabb fehérjebevitel, hogy ne fogyj izomból.

Figyu:

Tömegnövelő étrend: napi 2g x testtömegkg fehérje kell és 4-6g*ttkg szénhidrát (ch) alkattól függően.

Zsírból 1g x ttkg, ennek fele legyen telítetlen.

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.



Szálkásító diéta: napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2014. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez így mind szép és jó, láttam már leírva nem egyszer, de nekem erre nincs időm. Számolgatni, hogy egy nap mennyit eszek, ha éhes agyok eszek, ha egy pizzás van épp melettem, akkor veszek egy pizzaszeletet 200ft-ért az aluljáróba... Zöldség nem éppen olcsó Budapesten lenolaj meg iylenekről ne is beszéljünk... Egyetemre járok, nemnagyon van időm otthon főzőcskézni minden napra. Albérletben lakom egyedül, nincs aki főzzön rám... Na mindegy, köszönöm a tanácsokat.
2014. szept. 29. 19:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2014. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj haver, mi nem vagyunk egy gazdag család, főleg úgy, hogy félárva vagyok, és 3-an élünk, anyám, tesóm, én. Én 18 vagyok, és nem engedhetem meg magamnak a "hardcore" étrendeket. De ennyit igen:

Veszel 600Ft-ért 1 kg csirkecombot, ami tegyük fel elég 2 napra, csak kicsit zsírosabb, mint a mell, és szinte ugyan annyi a fehérjetartalma, kicsit kevesebb. A rizs az semmi pénzbe nem kerül, kb napi 100Ft, veszel még májat, ami 200Ft 1 kg, igaz zsíros, de ezt nem eszel sokat egy nap, mondjuk 100-150g-ot. Zabpehely sem drága, 200Ft fél kiló, ha azt 5 napra osztod, akkor 40Ft egy nap. Még veszel félzsíros túrót estére, és tojást napközbenre, meg, ha még éhes vagy, eszel valami zsemlét vagy mittudom én, így igaz nincs meg a 2g/tskg fehérje, de közelít hozzá, és ezzel is fogsz fejlődni, csak lassabban. Én is így csinálom, ez az én csóró étrendem.. Próbáld ki, ha én megtudom oldani, akkor te is. :)

2014. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha se kedved, se penzed, se idod nincs az egeszre, akkor megis mi a faxt varsz, most komolyan?
2014. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!